Linkoln kérdése:

Fiatal vagyok, kell egy bankszámla ide oda utalgatni, kis pénzeket. Otp-nél vagyok de marha drága.260 ft-ért utal nekem akár 1 ft-ot is, meg havonta lehúz 140ft-al. Hol a legolcsóbb ilyen téren a bankolás?

Figyelt kérdés
Havi 1-2x utalok 1000-2000ft-ot. Az én számlámra nem igen szokott pénz jönni, max néha.
2013. máj. 9. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:

400Ft neked marha drága?...


Vannak teljesen ingyenes számlacsomagok, de ahhoz van havi minimum beérkező utaláslimit, 100e-nél kezdődik. Az átutalás meg tranzakciós adó, azzal egyik bank se tud mit csinálni.

2013. máj. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ez amit leírtál egyáltalán nem drága. Amúgy igen, az utalás esetében tényleg van egy minumum összeg. Hiába csak 1 Ft utalsz át, akkor is azt a minimum összeget meg kell fizetned. És 1-2e-res utalás esetében ez tényleg nem éri meg. Egyébként lehet jobban járnál, hogyha az ilyen kis összegeket nem utalnád, hanem inkább személyesen készpénzzel befizetnéd az adott bankszámlára, mert az teljesen ingyenes. Persze ez nem mindig megoldható, mert lehet nincs a közeledben olyan bankfiók, ahova befizetnél, de ha megoldható, akkor inkább így csináld.
2013. máj. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ÁÁáh, értem.. :D Tehát ha mondjuk OTP-s számlára kéne utalnom egy otp-ben közvetlen feltölthetem a számlájára a pénzt?

Ha raiffamittomén hogyírják.. Rájfájzenes számlára akarok, akkor egy rájfájzen bankban feltölthetem... :D Kössz, ezt nem is tudtam, d elogikus! Köszönöm ment a zöld.

2013. máj. 9. 21:37
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy meg jah, drága.. Havi 2500ft-os zsebpénzem kb 10-15%-a elmegy erre, és ez mi is? ÖÖhm, semmi. Nekem semmi. Mondhatod hogy de valami mert a bank megoldja a pénz odajuttatását ami igaz, és örülök neki, de még is.. :)
2013. máj. 9. 21:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Fel nem foghatom, hogy milyen 1000Ft volumenű kiadásaid lehetnek, amiket kötelező utalással teljesíteni és ne a szüleid intéznék. Fizesd kp-ban, akármi is legyen az.
2013. máj. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, bemész abba a bankba, ahol annak a személynek van a folyószámlája, akinek akarod küldeni a pénzt. Kell hozzá ugyanúgy a név, és a bankszámlaszám, és szépen befizeted az adott összeget. És akkor ez teljesen ingyenes. Nem biztos, hogy mindig meg tudod így oldani, mert vannak olyan bankok, amiknek nem nagyon vannak fiókintézeteik, abban az esetben csak az utalás lehetséges, de ilyen OTP, Raiffaisen, CIB, Erste stb. ismert és sok bankfiókkal rendelkező bankoknál célszerűbb így csinálni.
2013. máj. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudod elképzelni? Végül is, jogos. De manapság elég sok minden kapható, csak ugye nem itt vidéken, egy faluban. Sportolok, kerékpár. Akár csak egy belső gumit kell vennem is valószínűleg egy webáruházon rendelem. Itt nincs semmi. Ajándékok, kiegészítők, karóra akármi ami kell nem az itteni coopból jön.
2013. máj. 10. 10:07
 8/8 tomi7555 válasza:
Ingyenes bankszámla + bankkártya + utalás itt : www.03.hu
2021. ápr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!