Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek csúnya ha egy...

Szerintetek csúnya ha egy lánynak le nővése van ugy 4-5 centi?

Figyelt kérdés
eddig szőke volt a hajam de már nem akarom festeni és egy ünnepségre vagyok meg hívva szerintetek az nagyon gáz ha ugy megyek és nem festetem le?
2015. okt. 20. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem eléggé gaz
2015. okt. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
93%
Igen, csúnya. Festesd be az eredetihez hasonlóra, és nem lesz feltűnő.
2015. okt. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Én is szőke vagyok és már kb 2 hét után majd megőrülök a lenövésemtől.Soha nem lennék képes lenöveszteni mert szerintem nagyon csúnya tud lenni a lenőtt haj. Személy szerint ha már van egy icipici lenövésem, nem tudok mit kezdeni a hajammal, mert mindenhogy rondának látom...kibontva, összefogva, kontyolva :(

Én is azt tudnám csak ajánlani, hogy festesd be az eredeti színedre, hogy ne legyen feltűnő a lenövés.

2015. okt. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Elég igénytelennek néz ki a lenőtt haj. Ha nem akarod már szőkíteni akkor fesd vissza az eredeti hajszínedre.
2015. okt. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha szokito sprayvel befujod mindig a 4-5centis lenovest egyre halvanyabban akkor egy iso utan ombre hatasa kesz es szep lesz

En azt csinaltam

2015. okt. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
igen nagyon paraszt megoldás így lenoveszteni. én is szőke voltam. visszafestettem barnára és úgy növesztem le. picit latszik sajnos így is, hogy éppen lenovesztem. de nem olyan troger megoldás, mintha barna-szoke lenne
2015. okt. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
igénytelen. de látom, írni se tudsz, szóval esetedben tökmindegy.
2015. okt. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

értem, köszönöm a válaszokat!

olyan szőkítő spray-t hol lehet kapni?

2015. okt. 21. 11:17
 9/9 anonim ***** válasza:
En a Mullerben vettem,de nezz utana neten:)
2015. okt. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!