Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti be tudjatok fonni a saját...

Ti be tudjatok fonni a saját hajatokat?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a különböző haj fonatok, de nem tudom megcsinalni magamnak. Próbáltam tükörben akkor sem jó. Tudom, hogy kell csinálni, de csak más haján. Nincs aki segitene nekem.
2015. okt. 21. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:

én csak úgy tudom, hogy összefogom a hajamat . utána a copf részt befonom egyszerű 3-as fonásban.

elég kis egyszerű,de én így is szeretem

nekem az olyan fonások tetszenek,amikor a fej két oldalán ,szemmagasságban befonnak egy-egy tincset és hátul összetűzik.de magamnak nem megy.

a hajpánt fonás is tetszik,de szintén nem tudom megcsinálni.


ja néha úgy szoktam,hogy amikor vizes a hajam pici tincsenként befonom. és másnap kiengedem(addig nem megyek utcára:D). és így szép kis hullámos lesz a hajam:)

2015. okt. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A hármas fonás nekem is megy :)
2015. okt. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Be tudom fonni bárhogy. Youtube videók alapján szoktam mindenfélét csinálni, a tükör fonásnál csak zavaró, érezni kell mit csinálsz inkább. Na meg sokat gyakorolni.
2015. okt. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hármas fonast tudok magamnak mast nem probaltam
2015. okt. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok, mint te, hogy nagyon tetszenek a különbözően befont hajak, de magamnak még a sima hármas fonás se mindig jön össze. Nem értem, mások hogy csinálják, de nagyon irigylem őket...
2015. nov. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
32%

Én bármilyen fonásba be tudom fonni (francia,cornrow,holland,cipzár...)

(pedig csak 12 vagyok

2016. nov. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én másnak bármit meg tudok csinálni, magamnak csak a sima parketta, vagy kifordított parketta, vagy a 3-as fonás megy:-)
2022. okt. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!