Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dauer víz tényleg annyira...

Dauer víz tényleg annyira írtó büdös? Csak közelről lehet érezni vagy egy két lépés távolságból is?

Figyelt kérdés
2015. okt. 22. 02:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Több lépés távról is érezni, fujj de utálom, anyám használja mindig aztán egész nap attól bűzlik a lakás is.
2015. okt. 22. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért ma már gyártanak egész kibírható dauervizeket.Én egy ismerősömet dauerolom,Schwarzkop-os vizet,fixálót használok.Amit pedig drogériákban be lehet szerezni,az a lila kupakos pár száz forintos,na az katasztrófa.A haj tönkremegy tőle,ha nem szakszerűen alkalmazzák.Írtó büdös is.Mollis a márkája talán.
2015. okt. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor készen van a frizura már nem büdös, hiszen nem maradhat vegyszer a .
2015. okt. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát szaga van, nekem nem büdös, inkább csak olyan 'fodrász szag'. olyan égett hajra emlékeztető. én az első pár hétben mindig érzem a hajamon de szerintem csak azért, mert közel van az orromhoz, mástól még nem hallottam, hogy érezné. az első pár hajmosás alatt kicsit intenzívebb az égett szag, de pár hét alatt elmúlik.


23L

2015. okt. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget!
2015. okt. 26. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!