Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SÖRGŐS! Mivel tehetném jobb...

SÖRGŐS! Mivel tehetném jobb illatúvá a ricinus olajas pakolást?

Figyelt kérdés
Tettem bele egy kis levendulát és több citromot , de még mindig borzasztó szaga van . Esetleg van valami Suffle-m ami jó illatú , de az nem erre van , hanem vizes hajra , és utána megszáritani . vagy sampon ? Segitsetek .

2015. okt. 3. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
spőrmát próbáltad már?
2015. okt. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jobb illatú semmitől nem lesz, mert nem semlegesíti az illatát semmi. De nem is fontos, fél órát csak kibírsz vele a fejeden, aztán meg úgyis lemosod samponnal, balzsammal, ami illatos.
2015. okt. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de a szag rajta marad
2015. okt. 3. 16:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne használd ha zavar. Lehet venni szűz kókuszolajat aminek jó illata van. Vagy argánolajat, az semleges és azt kimosni sem kell. Sokkal jobb hatásuk is van a hajra mint a ricinusnak, ami gyakorlatilag csak puhítja a hajszálakat, mást nem csinál.
2015. okt. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

én hajmosás előtt szoktam felkenni jó vastagon és úgy hagyom fenn fél órát, így is táplál, de mivel kimosom, nem marad rajta a szaga :)

(Tudom hogy már "késő", de a jövőben hasznos lehet :) )

2015. okt. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!