Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros bőr ellen mi tegyek?

Havaseső kérdése:

Zsíros bőr ellen mi tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném megkérni azokat, akiknek szintén zsíros bőrük van, hogy mondjanak nekem éjszakai krémeket, amik mattítják a bőrt és bevált nekik (és amit esetleg dm-ből vagy Rossmannból be lehet szerezni) előre is köszönöm!

2015. okt. 25. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Clinique termékeket ajánlom. Van minden bőrtípusra megfelelő. Nincs benne illat és színanyag. Nem irritál.

Én csak a folyékony szappanukat használom és egy gél krémet rendszeresen. Azóta sokkal jobb a bőröm. Ja és leszoktam az alapozóról, csak púdert használok már. Lehet, hogy ez is segített.

2015. okt. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, csak az a baj, hogy elégborsos áron adják ezeket a termékeket(nyilván mert jó minőségről van szó), de ennyit nem adnék ki rá, főleg, hogy napi rendszerességgel használnám.
2015. okt. 25. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia :) en a la roche-posay effaclar duo + kremet ajanlom neked a gyogyszertarban kaphato olyan 5000 korul van es en reggel este haszbalom es fel evig kitart :) mar tobbszor ujra vettem
2015. okt. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! :) Szerintem nem igazán fogsz találni egy konkrét krémet, amit felkensz és puff, volt zsíros bőr, nincs zsíros bőr. Néhány alapvető dologra figyelj oda, a rendszeres és alapos tisztításra, radírozásra, hámlasztásra, illetve nagyon-nagyon fontos a hidratálás és jobb lesz a helyzet. Valamint hordj magaddal mattító lapocskákat, drogériákban lehet kapni és remek gyorssegély vészhelyzet esetén. :)
2015. okt. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!