Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy fehér bőrűnek jól állna a...

Egy fehér bőrűnek jól állna a fekete hajszín? Vagy inkább hanyagoljam?

Figyelt kérdés
Beszeretném festetni a hajam feketére, mert nekem tetszik. Mások azt mondják nagyon sápítana, hallot fehér a bőröm meg ilyenek..

2015. okt. 26. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jól állna. A fekete haj és a fehér bőr egyáltalán nem ritkaság és általában szép.


Ott van pl. Liv Tyler, fehér a bőre, fekete a haja és ő az egyik legszebb színésznő. [link]

2015. okt. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :)
2015. okt. 26. 17:12
 3/9 opened paradise ***** válasza:
Én speciel szeretem. Szerintem tud jól állni.
2015. okt. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi. Tessék róllam egy kép, bocsi a kép minősége miatt, és hát az arcom se valami szép..


[link]


Bocsi hogy a Facebook linket tettem be.

2015. okt. 26. 17:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem fehér a bőrőm és egyszer a fodrász befestette a hajam feketére és amikor meglátam magam, megilyedtem.

Nem áll jól. Aki természetesen fekete és a bőre is olyan fehér ami jól áll a hajszínéhez. De egy természetes szőke, festett fekete hajjal hülyén fog kinézni.

2015. okt. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek áll jól, van akit nagyon öregít is, vagy simán csak hülyén néz ki vele. Én is ilyen vagyok, hullafehér bőrrel, kék szemmel nekem csak a világos hajszínek állnak jól. Fekete is voltam, az volt a legrosszabb, mindig azt mondták olyan mintha parókám lenne. De ott van Amy Lee is, neki meg nagyon is jól áll a fekete haj. Jobb ha elsőre csak kimosható színezővel fested.
2015. okt. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tudom:)

Azért köszönöm a válaszokat! Megpróbálom elsőnek ki mosható festékkel.

2015. okt. 26. 17:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Kimoshatoval probald, mert nehez eltalálni eloszor hogy milyen áll jol
2015. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 opened paradise ***** válasza:
Fb link...sose fogom megtudni :D
2015. okt. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!