Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel ápoljam a hajam, hogy...

Mivel ápoljam a hajam, hogy ne legyen szálkás és töredezett? Most lett levágva, de pár mosás után száraz, töredezett, szálkás a vége.

Figyelt kérdés
2015. okt. 28. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ami nekem segített, az az eddigi összes hajápolási szokásom megváltoztatása volt.

Natúrsampon, vaddisznósörte fésű, heti 2 hajmosás, meleg levegővel sosem szárítok hajat, de általában csak hagyom megszáradni. Vizesen nem csavarom, nem fésülöm, egyáltalán nem festem, nem használok hajlakkot, és egyéb hasonló készítményeket.

A végeire minden hajmosás után olajat teszek, nem vasalom, csavarom és hasonlók.

Nekem 2 év alatt teljesen rendbejött, ma már sűrű, hosszú hajam van. :)

2015. okt. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amit az előttem szóló írt az nagyon jó. Még annyit tennék hozzá, hogy keress valamilyen hajvégápoló olajat, én ezt használom és nagyon jó: [link]

És nagyon kíméletes legyél a hajaddal, főleg fésülésnél mert az tudja tönkretenni a legjobban.

2015. nov. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mégis mennyit vágtál belőle kb hány centit? Mert ha addig nem vágtad le a hajad amíg el volt töredezve tovább töredezik. Mosd ki Garnier Fructis Good bye-al az nagyon jó sampon 600-700körül lehet. És használj balzsamot.Ne vasald! max hővédővel és a szárítás is avval.
2015. nov. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!