Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pigmentfolt eltávolításra...

Pigmentfolt eltávolításra milyen csodaszert ajánlotok?

Figyelt kérdés

Van egy pigmentfoltom. El szeretném véglegesen távolítani. Lézeres kezelésen át Ilcsi kozmetikumokon keresztül többfajta kezelésen voltam már. Tapasztalatokat várok, hogy milyen BIZTOS módszerrel lehet nagyon jó eredményeket elérni pigmentfolt elhalványítás, eltávolítás terén!


Köszönöm előre is.....


2010. márc. 18. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is kijött 3-4 éve, azóta kerülöm a napot, és a fejemen 50 faktoros naptej van. Sajnos ez van. Halványítítottam már természetes kövirózsa kivonattal. Az halványítja de újra kijön.

Neked amit leírtál-bejött valamelyik? a lézeres vagy az Ilcsi?

Hallottam olyat is, hogy tavasz előtt a bőrgyógyász tud valami krémet keverni, amivel ha kened nyáron nem jönnek ki. De sajnos erről nem tudok semmit mondani, mert az a májfoltra jó, de a napfolt is hasonló, ami a nap hatására jön ki.

2010. márc. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem igazából születésem óta van egy pigmentfolt a karomon, ami nagyon zavar és azt szeretném eltávolítani.(újabbak nem jönnek ki)Próbáltam már a villanófényes lézeres kezelést, ott is ígértek fűt-fát, de nem volt semmi eredménye! Az Ilcsi kozmetikumokat is kibpróbáltam (kövirózsa krém) de az sem használt. Viszont rendeltem Indiából egy krémet, ami nagyonjól elhalványította a foltomat, sőt még ki is fehéredett, nagyon szép volt télen, nem látszódott egyáltalán a folt, de mihelyt éri a napsugár besötétedik! Már azon gondolkodtam, hogy nem eltüntetni kellene, hanem elfedni valamilyen kozmetikummal, alapozóval:) Hallottam már a légharisnyáról, ami szintén nagyon jól elfedi az ilyen fajta foltokat. Neked erről van tapasztalatod? hallottál már róla? Már nem tudom miben bízhatok és miben nem:( Szerinted????


köszi, hogy írtál:)

2010. márc. 19. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!