Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajúak! Ti hogyan...

Hosszú hajúak! Ti hogyan hordjátok a hajatokat alvás közben?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy akinek hosszú haja van, annak érdemesebb összefogott hajjal aludnia, mert így reggelre kevésbé lesz kócos, és gyorsabb, kíméletesebb a fésülködés. Valamint az ágyneműhöz is kevésbé dörzsölődik, és nem fog töredezni. Ez tényleg így van? Nekem is hosszú hajam van, de mindig is kibontott hajjal aludtam, eszembe sem jutott sosem összekötni, de ezek után már gondolkozom rajta. Viszont azt sem akarom, hogy a gumi megtörje.

Szerintetek melyik a jobb a hajnak??? Ha kibontva, vagy összegumizva van alváshoz??



2015. nov. 1. 19:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én maximum a nyár legeslegmelegebb napján alszom kontyba fogott hajjal.

Szerintem ahogy kényelmes neked, de én inkább a fonást ajánlom, az kímélőbb. :)

2015. nov. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%

Nem azért alszom fonott hajjal, hogy kíméljem, hanem egyszerűen van az a hossz, amivel már nem lehet máshogy, mert ráfekszel, belegabalyodsz, a párod ráfekszik...


Mondjuk tény, hogy egy töredezett hajvégem sincs, pedig 1,5 éve (!) nem vágattam.

Tavaly júliusban befonva a derekamig, most a fenekem alá ér.

2015. nov. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kibontva, de nem fekszem rá sem én, sem a párom, mert egyszerűen lelógatom a fejem felett a pánáról, és kész (derékig ér)
2015. nov. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Normális időben befonom, nyáron kontyban a fejem tetején van.


Nem Disney hercegnő vagyok, forgolódom álmomban, és szanaszét tekereg.

2015. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#2: Gyönyörű hajad lehet! :) Én is növesztem, most már lassan végre derékig ér. Sajnos hiába vágatom, mindig vannak törött hajvégeim, ezért is igyekszem most kiiktatni mindent amitől töredezhet. A fonás nem rossz ötlet, lehet hogy kipróbálom :) de nem lesz tőle reggel ilyen "szétálló szénaboglya" a hajatok amikor kifésülitek??
2015. nov. 1. 21:26
 6/15 anonim ***** válasza:

Bevallom, nem szoktam fésülködni.


De a fonás mindig francia, a fejem tetején, vagy ahhoz közel kezdem el, mert ha csak simán tarkónál, nekem nyomja a nyakamat. Ami a legkényelmesebb, az a "Katniss"-féle, egyik oldalon elkezdődik, másik oldalon a vége. Így sehol nem nyom.

2015. nov. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Van, hogy befonva (gumi nélkül, mert úgy marad:'D), de általában kibontva. Amúgy is kócos, fésülködés se segít így azt se szoktam. Amúgy a legkímélőbb szerintem meg okosok szerint a fonás.
2015. nov. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egész nap feltűzve hordom, ezért éjjelre mindig leengedem, hogy fellélegezhessen végre a fejbőröm. (Régen, amikor fenékig ért és ultradús volt, összegumiztam, mert különben belefulladtam volna.) Nem fésülködöm, nem lesz vészesen kócos.
2015. nov. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nyáron melegben befonva, különben kibontva.

Én éjjel szerencsére nem forgolódom sokat, viszont párom imád ráfeküdni és belefúrni a fejét. Reggel mindig kifésülöm, nem szokott veszedelmesen kócos lenni. Kb. annyira, mintha egy kicsit szeles napon ki van bontva.

Fenékig érő hajam van.

2015. nov. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kettőbe szoktam fonni. Tanuld meg, egyszerűbb, mint az egy fonat.
2015. nov. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!