Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajúak! Ti hogyan...

Hosszú hajúak! Ti hogyan hordjátok a hajatokat alvás közben?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy akinek hosszú haja van, annak érdemesebb összefogott hajjal aludnia, mert így reggelre kevésbé lesz kócos, és gyorsabb, kíméletesebb a fésülködés. Valamint az ágyneműhöz is kevésbé dörzsölődik, és nem fog töredezni. Ez tényleg így van? Nekem is hosszú hajam van, de mindig is kibontott hajjal aludtam, eszembe sem jutott sosem összekötni, de ezek után már gondolkozom rajta. Viszont azt sem akarom, hogy a gumi megtörje.

Szerintetek melyik a jobb a hajnak??? Ha kibontva, vagy összegumizva van alváshoz??



2015. nov. 1. 19:55
1 2
 11/15 anonim válasza:
Éjjelre mindig lazán befonom. Néha teljesen végig, sokszor csak a hossza 2/3-ig. Kibontva a csípőmig ér a hajam, utálom amikor arra ébredek, hogy tele van vele az arcom meg a szám.
2015. nov. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyik nap lófarok, másik nap kibontva
2015. nov. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Vagy befonom vagy hátrakötöm. Én nem szeretek kibontott hajjal aludni, mert belelóg az arcomba.
2015. nov. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Páran írjátok, hogy nem szoktatok fésülködni....de jó nektek! :D Nekem extrán dús és vastag szálú hajam van, ami nagyon könnyen kócolódik. Ha ki van bontva, napi 2-3x is szoktam fésülködni, mert különben iszonyatos csomók lesznek benne (mondjuk így is küzdök vele). Szerintem ha pár napig nem fésülködnék, akkor magától berasztásodna a hajam :S
2015. nov. 2. 13:41
 15/15 anonim ***** válasza:
Kibontva, s nem tekeredik sehogyan se rám, pedig a csípőmig ér.
2015. nov. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!