Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvilágosítás fiúknak (rövid...

Hajvilágosítás fiúknak (rövid hajra)? Ötletek?

Figyelt kérdés
A méz-citrom kombót próbáltam és semmit nem világosított. A hajfestéket túlzásnak érezném, mivel csak azt szeretném, ha sötétbarna helyett kicsit világosabb barna lenne a hajam, semmi több. (Plusz félek, hogy félre sikerülne pl zöldre vagy ilyesmi.) A fodrásznál hidrogénezést szintén túlzásnak tartom.

2015. nov. 2. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Hajfesték nélkül nem lehet világosítani. Amit szoktak ajánlani (és én nem hiszek bennük): citrom, kamilla, C-vitamin.
2015. nov. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A hajfestékkel az is a bajom, hogy -amennyire tudom- egy sötétbarna hajra, ha rákenem a világosbarna festéket mindenféle előkezelés (hidrogénperoxid stb) nélkül, akkor eléggé kiszámíthatatlan az eredmény pl piros, zöld stb. Nem tudom, ez mennyire igaz.
2015. nov. 2. 18:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Kamillaval mosd at, de aztán ne mosd le, ugy szaritsd meg

Szódabikarbónával dorzsold at

2015. nov. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mármint kamillateával?
2015. nov. 2. 19:05
 5/5 anonim ***** válasza:
A legjobb ha nem fested semmivel, ha őszülne arra tudnék tippeket, de így, hogy csak világosítani akarod, azzal is számolnod kell, hogy havonta újra kell festetned, szerintem egy néhány árnyalattal világosabb szín nem ér meg ennyi fáradságot és pénzt.
2015. nov. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!