Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Roaccutant szedek 1 hónapja...

Roaccutant szedek 1 hónapja és 1 hete. Normális, hogy azóta 6x vérzett az orrom?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy írja a betegtájékoztató,hogy orrvérzés előfordulhat, de 6x? Ebből 5x 2 nap alatt a 6. alkalom ma volt.

Kicsit félek. Bár már az orvos szerint csak 1 hétig kell szednem. Valakinek volt még ilyen tünete?


2010. márc. 18. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez tényleg kicsit erős mellékhatás. Én szedtem/szedem még mindig, mondjuk nálam ilyen nem volt, de valóban benne van. Talán menj el az orvosodhoz, vagy hívd fel mi van, mert ez nem normális. Ha most így van mi lesz később?

Amúgy mi az hogy csak 1 hétig kell szedned??? Ez úgy hülyeség ahogy van, ez egy fél éves kúra! Ilyenről még soha nem hallottam!

2010. márc. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
* még egy hétig
2010. márc. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nekem azt mondta a dokim,hogy nem olyan csúnya az arcom és elég,ha 1,5 hónapig szedem,de majd mondom neki következő alkalommal,hogy mi a helyzet, köszi a választ
2010. márc. 19. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!