Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 45 vagyok. Milyen kremet...

45 vagyok. Milyen kremet hasznaljak arcra ami ranctalanito is es jo a pattanasok ellen is? Valamint az sem baj ha alapozo helyett is megfelel.

Figyelt kérdés
Eleg kellemetlen, hogy 40 reg elmultam es tele van a fejem ismet ragyaval, mint tini koromba. Nem artana valami ranctalanito, de ami nedvesiti, zsirositja a borom, attol jonnek a ragyak. Van valakinek valami hasznos kenceje? pakolas meg hasonlok nem kellenek. Az elmult evbe mar rengeteget kiprobaltam es kiprobaltak rajtam. Valami olyan jo kis kence kellene, amit reggel felkenek es estig jo, nem hoz ki ragyat es ranctalanito hatasa is van.

#pattanás #bőrhiba #ránc #ránctalanító #ragya-ellen #elleni. nappali
2015. nov. 3. 19:30
 1/5 tipszmix88 válasza:

Szereted a túrót?

Én nagyon szeretem, és mióta eszek minden napegy nagy tepsivel azóta nem pattanásos a képem, bár sajnos így is rút vagyok, szóval nekem is jól jönne egy kis segítség..

2015. nov. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
joghurtot es turo kremet szoktam enni, de nem vettem eszre semmi pozitiv hatast miatta. Ugyan negativat se, de finom :)
2015. nov. 3. 19:44
 3/5 tipszmix88 válasza:
biztos szebb vagy mint én...sajnos én rút vagyok, de azért néha boldog is.:(
2015. nov. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen az a BB krém, de az nem feltétlenül ránctalanító, hanem pattanásokat elfedi, illetve a szem alatt lévő karikákat elhalványítja.
2015. nov. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Retin-A 0.025%
2015. nov. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!