Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem tudom mit csinálja a...

Nem tudom mit csinálja a pattanásos arcom ellen, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Szóval, Aknesol clean-nel áttörlöm minden este és reggel az arcom, persze csak miután megmostam tiszta vízzel. Esténként az Aknesol után pedig Akneroxid-dal kenem be az arcom problémás részeit, ami a homlokom, és két oldalt a fülem előtt.

Ezt egy hónapja csinálom, és van hogy még rosszabbodik a helyzet, de jobb soha.

Le tudnátok írni mit csinálok rosszul vagy, hogy mit csináljak másképp. Esetleg, más készítményeket használjak...

Előre is nagyon köszönöm a segítséget. 15/L



2015. nov. 4. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is kisérleteztem mindennel, de egy dolog volt ami elmulasztotta végleg. A bőrgyógyász. Kérd meg anyud h menjen el veled
2015. nov. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm, gondoltam rá, csak az a gond, hogy külföldön tanulok, és legközelebb csak karácsonykor megyek haza, és addig keresem a megoldást.
2015. nov. 4. 21:24
 3/4 anonim válasza:

pattanásos bőrre nagyon jó, ha összekeversz valami (jó minőségű) mézet egy kis fahéjjal és minden este felviszed az arcodra. 2 teáskanál méz és 1 teáskanál fahéj bőven elég egy napra. egy kis ideig hagyd magadon a pakolást. minden egyes nap meg kell ismételni, aztán kb 2 hét után már tényleg látványos lesz a változás.

nekem bevált, csak elkövettem azt a hibát, hogy miután nagyjából eltűntek a pattanásaim, abbahagytam. vissza is jöttek rá pár napra. szóval ha elkezded, ajánlom, csináld, ameddig bírod

nekem bevált 14/l

2015. nov. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindenképp kipróbálom.
2015. nov. 9. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!