Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett szőke hajammal mi...

Festett szőke hajammal mi lesz szódabikarbónás almaecetes hajmosás után? Árt neki? Mi lesz a színével?

Figyelt kérdés

2015. nov. 8. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is festett hajam van és egy időben én is almaeceteztem. Az egyik fodrászom(60 körüli nő és mesterfodrász) meg azt mondta, hogy felejtsem el az almaecetet, mert nem tesz jót a hajamnak. hozzátenném az enyém igénybe volt véve, mert egy festés után eléggé elgumisodott. akinek egészséges a haja, annak nyilván nem tesz kárt a hajában.
2015. nov. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól kiszárítja.
2015. nov. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 :D Szasza :D válasza:
Egy kicsit kiszárítja a hajadat de a színének nem árt, szóval nyugodtan használhatod.
2015. nov. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szódabikarbónát hallottam,hogy kiszárítja a nem festettet is,ezért azt nem is merem használni,legalábbis nem rendszeresen,csak nagyon ritkán.De a sima ecetről nem tapasztalom,hogy valami rosszat tenne a festett szőke hajammal,ellenkezőleg.Almaecet sem ártott a hajamnak,amikor azt használtam.
2015. nov. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!