Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nálatok hogy kezdődött a...

Nálatok hogy kezdődött a kopaszodás? Férfiaktól kérdezném (örökletes kopaszság).

Figyelt kérdés
Ha az egyik szülő ágán sok a kopasz a másikon senki sincs és a gyerek inkább ebbe a "hajas" ágba húz,milyen eséllyel fog kopaszodni?

2015. nov. 11. 02:49
 1/1 anonim ***** válasza:
A kopaszodás sokgénes öröklődést mutat, a pontos genetikai térkép ismeretének hiányában nemigen jósolható. Egyébként szinte minden férfinál fellép valamilyen mértékű kopaszodás az öregedéssel. Én 60 felett vettem észre magamon, már 70 felett vagyok és legfeljebb a homlokom csúszott kissé felfelé és megritkult a hajam középtájt. A fiam viszont már húszas éveiben kezdett kopaszodni, közelít 45-höz és középtájon már csak pihéi vannak, oldalt és tarkótájt normális és sűrű a haja.
2015. nov. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!