Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Teljes hajvilagositas szokitop...

Teljes hajvilagositas szokitoporral?

Figyelt kérdés
Festett sötétbarna hajam van,de szokeset szeretnék(nem platina szőke). A hajfestekbe (bolti) bele lehet keverni egy cs kallos szokitoport,vagy előbb simán csak a szokitopor+6-os oxi és utána hajfesték?

2015. nov. 11. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Szőkíteni festés előtt kell, de ha ennyire sem értesz hozzá akkor ezt ne otthon tedd mert iszonyat ronda foltos felemás hajad lesz csak, azt meg sehogy nem fogod otthon kijavítani, fodrász meg iszonyat drágán fogja ezt helyrehozni csak, mert neki sem lesz könnyű. Szóval bízd egy hozzáértő, jó fodrászra a hajad, ne otthon kísérletezz.

Mellesleg festett sötétbarnából szőkét csinálni lehetetlen lesz 6% oxival meg kallos porral. Azzal max egy vörösesbarnát kapnál.

2015. nov. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy jó minőségű szőkítőpor, gyenge oxi, többször felkenve - azaz első alkalom után mosás, majd megint bekenés addig, amíg a megfelelő szőkítési alapot el nem éred. Amikor az megvan, akkor kenheted rá a megfelelő szőke festéket. És ápolás ezerrel, mert nagyon kiszárad a haj.
2015. nov. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem is bizd fodrászra... a szokitopor a tovet le fogja szivni.. addig a végét meg se fogja mozditani.. mindenképp menj fodrászhoz mert házilag laikus nagyon ritkán tudja kiszokiteni a hajat... az otthoni kiserletezgetes többe fog fájni mint egy rendes fodrász.. amúgy ha nagyon ragaszkodsz otthon, akkor előbb hajradirral szedd le a festeket majd koktelozassal próbáld vilagositani.. de mondom ez valószínűleg nem fog szépen menni

hajfestékbe hülyeség keverni szokitot

2015. nov. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Én nem vagyok se hozzáértő,se fodrász :) De elmesélem röviden a szőkítővel való élményem!:)

1 éve festem rendszeresen a hajam, feketétől kezdve a vörösig minden voltam már. Fodrásznál is voltam tavaly januárban, már undoritó foltos volt a hajam.. aztán jól elb*szta, mert a lenövésem szép világos barna, a tövétől lejjebb körbe fekete csíkos,aztán alul meg középbarna... nagyon el voltam keseredve, majd egy hónap múlva befestettem feketére... utána mikor meguntam a feketét csináltam szőkítőporral ombrét ami első nekifutásnak eléggé jó lett :) aztán vissza feketére..utána szerelembe estem a karamell színnel..de hát olyan csak szivatással lehetek..oké be is szereztem szőkítőport 12es oxival, a hajam majdnem mell alá ért, aztán zutty rá az egész szőkítőport,csak hogy hátra nem ért el a kezem, és mikor láttam hogy a lenövésem már pipisárga a tövem megijedtem és mostam is le. másnap meg mentem ballagásra... undoritó volt és a hajam teljesen tönkre ment. megint bebarnultam, egészen mostanáig, ugyanis megint rámjött ez hogy világos szeretnék lenni. elmentem drogériába, vettem 2 csomag kallos szőkítőport, illetve hozzá 12%os oxit. anyukám felkente, 30 percig volt rajta. a lenövésem pipi sárga a festett rész narancssárga. mint egy terelőbólya :D aztán befestettük Kallos kjmn festékkel,6,00-ást ami sötétszőke, de ez a fodrászos verziós festék volt, vettem hozzá 6os oxit, aztán mikor megszáradt a hajam, majdnem elsirtam magam szó szerint olyan szép lett a hajam :D és egyszínű! rég volt már ilyen!:)

2015. dec. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már tul vagyok ezen, azota barna a hajam vagyis vorosesbarna :) azt hiszem elfogadom a tenyt hogy mindenkinek az a hajszin all a legjobban amelyikkel szuletett.:) elolvastam a torteneted,es koszi a valaszt!
2016. jan. 2. 05:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!