Vörösghagyma hajra?

Figyelt kérdés
Hajhullasra szeretném kiprobalni,mert elfogyott a banfi hajszeszem,ki probalta már? Hogy kell es mennyi ideig kell fenn hagyni? Kinek segitett,tenyleg gyorsabban nőtt tőle a haj?

2015. nov. 15. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Lassan már a sz art is a hajatokra kenitek.. Vicc.
2015. nov. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Arra jó hogy hetekig hagymaszagú legyél tőle, másra nem. A hagymaszag nem jön ki a hajból. Ha nagyon hullik a hajad akkor orvoshoz menj. Ha nem vészes akkor vegyél Herba Vita hajszeszt, jobb mint a Bánfi és úgy emlékszem olcsóbb is.
2015. nov. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak egyszer próbáltam, a múlt héten. Lereszeltem 2 vöröshagymát, a levét pedig a hajamra tettem. Kb. 45 percig volt rajta, utána hajat mostam. Nekem nem annyira zavaró a szaga, szinte nem is érződik hajmosás után. Viszont nem hullik kevésbé a hajam. De nyílván többször kellene használni ahhoz, hogy eredménye legyen. Elég sok pancsolással jár egyébként.
2015. nov. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat,inkabb veszek herba vitát. Arról tudtok valamit?:)
2015. nov. 18. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!