Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolisok, hogyan kezdjek bele?

Szolisok, hogyan kezdjek bele?

Figyelt kérdés

Még sosem voltam szoliba, de elszeretnék kezdeni, a pattanásaim miatt is illetve nagyon sápadt mindig az arcom a fehérségem végett és néha még én is megijedek magamtól sajnos olyan átlátszó és világos a bőröm hogy az ereim is látszanak.

Eleinte elég a 4-5 perc? Milyen időközönként kell majd járnom, hogy ne legyek se túl fehér se túl barna, illetve ha eleinte 4-5 perc akkor hány hét múlva mehet több perc és ekkor hány percre menjek?

Szoli krémmel drágább a szolgáltatás gondolom ilyen krémet én is betudok szerezni, vagy nem kell? Mire jó tulajdonképpen? Ha kell akkor milyet vegyek ami nem olyan hű de drága de jó is? Januárra már látszódni fog széépen, ha most elkezdek járni?

Tudom sok a kérdés de szeretnék tájékozott lenni mielőtt bele vágok.

Előre is köszi a segítséget:)



2015. nov. 15. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon vilagos a bőröd, akkor azt ajanlom először 5 percre menj be. Legkozelebb két nap múlva 6percre. Utána jöhet amajd kétszer 7perc. Majd megint emelheted egy percel.

2szolizas közt teljen el 24 óra. A legelején mehetsz heti 3x,majd később, amikor mar több időre bemész elég lesz heti 2x. És,ha megvan a várt szín, akkor heti egyszer is elég lesz(mondjuk 10perc)

Szolikremet nem ajánlom, nekem legalabb is nem segitett,sőt, mintha nehezebben fogott volna ugy a szoli..

Inkabb szoli előtt zuhanyozz le,jó erősen torolkozz meg vagy teszradirozz előtte, hogy az elhalt hamsejtek lejojjenek,igy szep egyenletesen fogsz barnulni

2015. nov. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
leginkább sehogy.
2015. nov. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-3 héten belül már látszani fog.
2015. nov. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Mindenképp kérd a szoliban dolgozó segítségét,ő tudni fogja,hogy mennyi időre és milyen gépbe menj!

Elsőként 6 perccel kezdj szerintem két alkalommal. Aztán 7/8perc újabb két alkalommal. És így tovább felfelé! A két szoli közt mindenképp tarts 48 óra szünetet!! Januárra már nagyon szép színt lehet elérni ezzel az adaggal is,ha jó csövekkel felszerelt gépbe mész! Megéri beszerezni a szolikrémet,de drogériákban(dm,rossmann) lehet kapni szoli sprayt is! Én régebben azt használtam és nekem az is bevált! És hidratáld a bőröd,minden nap testápolózz,és igyál sokat! :)

2015. nov. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2015. nov. 19. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!