Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a pattanásaimmal?

Mit kezdjek a pattanásaimmal?

Figyelt kérdés
Könnyen zsírosodó, pattanásokra hajlamos bőröm van. Régen tele volt a arcom, állandóan de akkoriban használtam alapozót. Erről már leszoktam kicsit több, mint fél éve és csak egy pötty korrektort használok az érintett területeken. Szintén leszoktam a chips és csokievésről, valamint megiszok naponta több, mint 2 liter folyadékot. Rengeteg arcápolási termékem van es gyakran meglátogatom a kozmetikust is. De egyszerűen semmi haszna! Most is tele van a fejem pattogásokkal és nagyon felidegesít pedig törődök a bőrömmel. Tegnap este észrevettem egy begyulladt kezdeményt, be is kentem többször is gyulladást csökkentő termékekkel és most reggel mikor felkeltem, észrevettem, hogy meg csak jobban begyulladt, semmit se használt a termék. -.- Igazából meg se lepődtem ezen, mert mindig ez van, de mindig. Nem tudok megszabadulni tőlük és már nem tudok mit kitalálni, néha mérgemben már sírni tudnék. Néhány osztálytársamnak gyakorlatilag hibátlan az arcbőre, még csak zsírosodni se zsírosodik, évek óta egy pattanást se láttam rajtuk. Nagyon besokalltam, bármilyen tanácsot szívesen meghallgatok!

2015. nov. 1. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem annyira nem vészes a bőröm, ha folyamatosan használom a saját kis házi kencéimet. A dokim párszor saját kérésemre felírt nekem Zineryt-et. Az nagyon jó volt, egy hét alatt megtisztította az arcom, szép volt meg minden, semmi pattanás. Csakhogy ez egy 5 hétig alkalmazható oldat. Sok olyan véleményt olvastam, hogy használta 11 hétig (ennyi ideig kell, természetesen 2 adaggal) és utána 2 évig csodálatos volt a bőre meg minden, de nekem addig az 5 hétig használ, és amint abbahagyom a hatodik hét végén megint újra előjönnek a pattanások, pedig már 4 adagot elhasználtam. Rövidtávra viszont jó lesz. :) Próbáld meg ha te is úgy jársz mint én, és tényleg vészes a helyzet, keress fel egy bőrgyógyászt. Ő valószinűleg tud neked tanácsokat adni, amik kifejezetten a te bőrödre lesznek hatásosak.
2015. nov. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ajánlották nekem az Elocom-ot, most úgy tűnik ez segít. 2 napja használom csak, tudom, szteroidos és nagyon erős de nem érdekel, mert már borzasztó volt az arcom. De minden esetre megmarad B tervnek a te tanácsod, köszönöm! :)
2015. nov. 4. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!