Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotva után gyanta használata?

Borotva után gyanta használata?

Figyelt kérdés

Nagyon szőrős vagyok mindenhol... Ezért szép lassan elkezdtem borotválni magam... Mindenhol... Először a lábam. Utána a combomat is, majd szép fokozatosan beleestem abba a hibába, hogy szinte mindenhol borotválom magam... Biztos hormonproblémáim vannak, mint a nővéremnek, de vele sem tudtak mit kezdeni. Ami nagyon zavar, az a hasam. Nagyon szőrös volt, ezért lehúztam borotvával... Már jó egy éve csinálom, és nagyon látszik, mivel még fehér bőrű is vagyok. Ha megnöveszteném, és gyantáznám, akkor nem lenne ilyen erős? Vagy ugyanilyen maradna? Ugyanez a kérdésem többi testrésszel kapcsolatban, pl.: karral...

Elég baj ez így nekem, kérlek ne fűzzetek hozzá negatív kommenteket... Köszönöm. (tudom, nagy baj hogy elkezdtem...)



2015. nov. 17. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs azzal semmi baj, hogy eddig borotváltad magad. Nem attól erősödött meg a szőröd, hanem mert fejlődtél közbe (vagy hormonprobléma, ahogy írtad).

Először nyilván hülyén fogsz kinézni, ha gyantázáshoz meg szeretnéd növeszteni kicsit. Ezt ki kell bírni, sajnos ez van. DE érdemes elkezdeni gyantáznod. Vékonyodni és ritkulni fog tőle a szőröd. Én már kb 3 gyantázás után látványos változást vettem észre! És a gyantázás után kinövő szőrszálak nem lesznek olyan érdesek, szúrósak.

Ha erős a szőrzeted szerintem érdemesebb meleg gyantával, hagyományos gyantával vagy cukorgyantával próbálkozni.

2015. nov. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek jó a gyanta, nekem is hormonproblémám van, és mikor gyantáztam akkor full szőrbenövéses lettem, begyulladtak, hónapokig piros ragyás voltam, és heges foltos azóta is a bőröm pedig már egy éve nem gyantázok egyáltalán. Szóval nekem nem vált be. A legkíméletesebb cukorpaszta sem. Epilátor sem, semmi... undorítóbb lett tőlük a bőröm mint volt. A borotva is jobb ennél.

Amúgy a hormongond kezelhető gyógyszerekkel... nekem egyszerűen csak nincs rá pénzem. Ha lenne már elkezdtem volna szedni...

2015. nov. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek! :)
2015. nov. 20. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!