Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyanta készülék használata...

Gyanta készülék használata intim területen?

Figyelt kérdés
Vennék egy veet gyantázót.Intim területen is használhatom ha már nagyon megy a lábon stb...?

2014. jún. 17. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nem Veet-em van, én sima patronos gyantát veszek, de azzal is le tudom szedni a szőrt odalentről. Első 3-4 alkalommal fájt, most már tűrhető. Nem mondom, hogy most nem fáj, de annyira nem, mint eleinte. Csak vigyázni kell, hogy rendesen feszítsd meg a bőrt, mielőtt letéped a gyantát, különben NAGYON kellemetlen.

Szóval szerintem használhatod, csak bátorság kell hozzá.

2014. jún. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

A patron mennyibe kerül?

Később kell majd hozzá lehúzó csík is.Annak az árára is kíváncsi lennék külön.

Utána néztem de nem találtam dm,rossmann-os árat:/

2014. jún. 17. 21:32
 3/6 anonim ***** válasza:

DM-ben meg Rossmann-ban olyan 7-800 Ft egy patron. Rossmannban viszont van szettben, és ne kérdezd, hogy éri meg nekik ez, de a szettben ugyanaz a patron van, amit külön is árulnak 800 Ft-ért, csak itt van hozzá 20 lehúzócsík és így 850 Ft. :D

(Ha viszont külön veszel 20 csíkot, az 3-400 Ft)

Én ezt a szettet veszem. Nincs semmi neve, csak olyan sima egyszerű Nevesincs.

2014. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fodrászkellékesben 100 ml patron 300 ft. Jobb mint a Veet sokkal. Ez csak egy tipp. Habár nem tudom, lehet a Veet gép csak saját patronnal működik. De akkor olyat nem érdemes venni. Vannak gépek amik bármelyikkel működnek. Pl. Alveola. Legjobb gyanta márka.

Én mondjuk intim területen nem tudom használni, egyszer próbáltam de csupa véraláfutásos lett meg minden. Nem tudom ott kifeszíteni a bőrt és lerántani, ahhoz 3 kéz kéne.

2014. jún. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld kéz!

Ez megnyugtató mert 2800 körül olvastam patronokat...és az úgy elég drasztikusan hangzott:)

Szerintem venni fogok 100 db-os lehúzó csíkot és az bejár.

Úgy tudom,hogy csak Veet patron jó bele de abból csak 50 ml-es:/

Viszont olvastam,hogy mással is fel lehet tölteni.

Kipróbálnám az Alveloa-t:) Utána nézek,köszönöm!

2014. jún. 17. 23:30
 6/6 A kérdező kommentje:

*Alveola

bocsánat

2014. jún. 17. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!