Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az orron levő mitesszerekkel...

Az orron levő mitesszerekkel mit tudnek csinalni? Nagyon idegesit mar több mindent vettem de nem segit max puhabb lesz a bőr de ugyanugy ott vannak a pöttyök vettem tapaszt meg ilyen tonikot clean clear de semmi.

Figyelt kérdés
Menjek kozmetikushoz?de az mennyi lenne pesten?megeri e?eleg lenne 1x menni?19 fiú

#mitesszer #kozmetikus #mit lehet csinalni
2015. nov. 22. 16:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én is inkább Bha hámlasztót ajánlok.

De még előtte azért próbáld ki a kamillás gőzölést, utána tiszta kézzel kinyomkodni... gőzölés nélkül nem lehet. Ha nyomkodás nem megy akkor kávé/kávézaccal radírozd át a bőröd.

A kozmetikus nem éri meg, drága és a mitesszerek pár nap után visszatérnek úgyis...

2015. nov. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Az egyik valaszoló mutatott valami képet olyasmik is vannak az orromon
2015. nov. 23. 11:36
 13/15 A kérdező kommentje:
Kozmetikus mert nem hasznalna?
2015. nov. 23. 12:21
 14/15 anonim ***** válasza:
5-6 ezer egy sima nyomkodásért?? Pff. Nekem 3500 Ft-ért megncsinál egy komplett arctisztítást.
2015. nov. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Én nem tudom mennnyi pesten egy kozmwtikus azeet lenne jó ha valaki elmondaná
2015. nov. 23. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!