Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért fakult ki a bőröm...

Miért fakult ki a bőröm néhány év alatt?

Figyelt kérdés
Nem vagyok öreg, sőt, 17 vagyok csak. Gyerekkoromban nagyon barna voltam, de tényleg, az a tipikus majdnem néger (etnikailag fehér ember vagyok csak kreol bőrrel). Mondhatni ez volt a védjegyem, én voltam az, akitől nyáron is mindig megkérdezték, hogy van-e rajtam harisnya. :D De mostanában, az utóbbi pér évben már közel sem vagyok ennyire barna. Se természetes úton, Nap által, se szoli által nem tudok úgy lebarnulni. Régen Budapesten néger lettem 2 nap alatt, most ez 1 hét alatt nem sikerül Görögben. Még mindig könnyen, és gyorsan barnulok, csak nem annyira, mint gyerekként. :/ Ezt nem tudja valaki, hogy miért van? És hogy tudok-e tenni ellene valamit, hogy megint félnéger legyek nyaranta?

2015. dec. 1. 06:35
 1/3 anonim ***** válasza:

érdekes, gyerekként én is sokkal gyorsabban barnultam

most meg inkább világos a bőröm, bár nekem így jobban is tetszik

talán kicsiként jobban szükség van a nap elleni védelemre, így könnyen barnulunk

2015. dec. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom az okat, de sajnos nekem is ez van. :( Utoljara 20 evesen voltam csoki - ez nyaron kb. 2 het alatt osszejott. Most meg par eve egesz nyaron nem tudok ugy lebarnulni. 29N
2015. dec. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De rossz. :/ Akkor nem tehetünk ellene semmit? :(

Első: Egyébként régen én is utáltam, hogy barna vagyok, mindig is fehér bőrt szerettem volna, aztán most meg (mondjuk még mindig nem vagyok fehér, csak nem csokibarna) ezt utálom és visszasírom a barna bőrömet.

2015. dec. 2. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!