Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanassal mit kezdjek?

Pattanassal mit kezdjek?

Figyelt kérdés
Mindenféle kencefencét kipróbltam semmi sem hasznalt. Mindig azt mondjak hogy ne kenjek ra semmit és akkor elmúlik. Igaz lehet? 15/f

2015. dec. 6. 12:10
 1/5 Kenzo Tenma ***** válasza:

Irány a bőrgyógyász, vagy a kozmetikus.


Egyébként túl sokat kenegetni tényleg nem jó, mert a sok krémtől csak zsírosabb lesz a bőröd ami újabb pattanások kialakulásához vezet.

2015. dec. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj kozmetikushoz vagy otthon nyomd ki.
2015. dec. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Keverj össze 2 kávéskanál sót 5 evőkanál vízzel, majd tegyél bele egy fogmosáshoz használt adagot fogkrémből. Vattát áztasd meg benne és lefekvés előtt dörzsöld finoman az arcodra. Ha gyulladt az arcod akkor az első 10 perc kellemetlen lehet, második alkalommal már nem lesz olyan kellemetlen. Nekem mindig bevált és már az első alkalommal látható a hatás. Egyébként a pattanás utáni sebekre is jó, láthatóan hamarabb begyógyulnak tőle. Sok sikert!
2015. dec. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Előző vagyok. Persze a feszítő pattanásokat, mitesszereket előbb ki kell nyomkodni.
2015. dec. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
teafa olaj
2016. jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!