Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Erős arcszőrzetű férfiak! Mit...

Erős arcszőrzetű férfiak! Mit ajánlanátok a nagypapám borotválásához? Annyira nehezen viszi az erős borostáját az új penge is, és nagyon irritált lesz a bőre. Ötlet? Legjobb márka?

Figyelt kérdés

Szegény papikámat én szoktam borotválni. 74 éves és volt neki agyi infarktusa és elég rosszúl mozog, főleg a jobb oldala... :(

Használok borotvahabot, meg új pengét(mindig), ilyen "töltős" borotvanyele van. De rossz hallani is, ahogy serceg..meg nem viszi. És már nekem fáj, hogy ránézek a bőrére utána.

Ötlet??



2015. dec. 6. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
En gilettet hasznalok a mosdokagyloba vizet ontok es abba oblogetem elotte pedig bekenem habbal
2015. dec. 7. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom aktuális-e még a kérdés, de én a Gilett Fusion Power-t használok. A lényeg a Gilette-ben a Power funkció, mert rezegteti a pengét. Nem hittem el, hogy ekkora különbség lehet borotválkozás és borotválkozás között még ki nem próbáltam. Nagyon jó. Tényleg nulla irritáció. Próbáltam már pár félét, ez nagyságrendekkel visz mindent.
2015. dec. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Figaró habzó borotvakrémet használj, pamacsold fel az arcra a dús, krémszerű habot. Igazi DE Pl. Fatip Classic OC (nyitottfésűs) borotvát használj és LORD pengét. A műanyag gilette, stb "szipiszuper, gigamiga" játékborotvákat, flakonos műanyag szar habokat felejtsd el egy életre.
2017. jún. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Helo nemtudom aktuális e még,de érdemes forro türülközővel beáztatni a szőrt így az megpuhul és könnyebben vághato.Azberős borosta egy réz dróthoz hasonlo ahogy egy borbély mondta.
2018. nov. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

#4

Gondolom ez attól függ, hogy valakinek hajlamos e rá a bőre.. Ha olyant tapasztalok nem használom tovább

Gondolok a haj karosodásrnál olyan esetekre ahol foltokban nőne a hajam.. Ilyen reakciót válthat ki?

2019. ápr. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!