Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festi valaki magának otthon...

Festi valaki magának otthon valaki a haját? (Szőkére)

Figyelt kérdés

Festett szőke a hajam, satírral. A fodrászom pár hónapja több 100 km-re elköltözött, de megmondta, hogy milyen hajfestéket vegyek és azt mondta, hogy ha azzal befestem, szép lesz.

Én azonban mégis bizonytalan vagyok, félek, hogy vagy sárga lesz, vagy nem fogja befogni rendesen.. elvégre nem vagyok szakértő. :(


Van ebbe valakinek tapasztalata? Vagy van itt olyan, aki magának festi a szőke haját?

Másnak már festettem hajat, szóval nem vagyok teljesen kezdő ezen a téren, de az sötét volt és az teljesen más, mint a világos (szőke), utóbbit szerintem könnyebb elrontani.

Minden véleményre és tapasztalatra kíváncsi vagyok, köszönöm a válaszokat előre is! :)



2015. dec. 8. 00:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy csak a tövét szeretném befesteni.. a lényeget kihagytam. :)
2015. dec. 8. 00:37
 2/13 anonim válasza:
100%
Fesd be nyugodtan. Én is magamnak festem.
2015. dec. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Barátnőm fogja csinálni vasárnap, végül ebbe maradtunk.:)
2015. dec. 8. 12:19
 4/13 A kérdező kommentje:
Még annyi lenne a kérdésem, hogy a lenőtt részt nem kell szőkíteni, hanem mehet rá simán a szőkítő? A fodrász így mondta, de nagyon félek. :D
2015. dec. 8. 12:19
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Milyen színű a lenövésed?

És milyen a hajhossz?

Csak a tövet általában 9 vagy 12%-os oxival szokták(ebbe belekeverni a kívánt színű hajfestéket)

2015. dec. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Barna. Nem sötét, nem világos, de inkább sötétebb. Látta a fodrász a hajamat, úgy ajánlott festéket.

Szivassam le akkor előtte?

2015. dec. 8. 12:41
 7/13 anonim ***** válasza:

Igazából nem kell leszívatni ha 12%-os oxit vettél.

Ha gyengébbet,akkor nem árt 3%-os oxival előszivatni 10-20 percig.

2015. dec. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kösziii! :)
2015. dec. 8. 13:37
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell leszívatni, nekem középbarna a hajam (a töve inkább sötétbarnának szokott tűnni) és mindig magamnak szőkítettem, 10-es festékkel+9% oxival. Tökéletes lesz.
2015. dec. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! *.* :)
2015. dec. 8. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!