Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki vágta már otthon a haját...

Aki vágta már otthon a haját magának, az milyen ollót használt?

Figyelt kérdés

2015. febr. 15. 18:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
51%
Hajvágó ollót, más ollóval ne kísérletez mert borzalmas eredményeket lehet elérni.
2015. febr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%
Én teljesen normális ollóval szoktam, ami a papírboltban kapható. Szerintem aki azzal nem tudja jól levágni, az hajvágó ollóval se fogja tudni.
2015. febr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
61%
Ha papírvágó ollóval is lehet hajat vágni akk a fodrászok miért nem azzal csinálják? Nem véletlenül használnak hajvágó ollót
2015. febr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
nekem anyám szokta, körömvágó ollóval :D
2015. febr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

"Ha papírvágó ollóval is lehet hajat vágni akk a fodrászok miért nem azzal csinálják?"


Befőttes üvegből is lehet inni, otthon sokan csinálják, a kávézókban mégis pohárban hozzák ki az italt. Tudod, úgy elegánsabb.

2015. febr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

A hajvágó és papírvágó olló között nagy különbségek vannak. A hajat simán tönkre teheti egy papírvágó olló mivel lehet csak eltépi a hajat, nem vágja. A hajszál vékony, precízebb olló kell hozzá.

Csakis hajvágó ollóval szabad hajat vágni.

2015. febr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2015. febr. 15. 19:36
 8/11 anonim ***** válasza:
frufrumat szoktam vágni nagy ollóval és kis ollóval is.
2015. febr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

Fiskars hajvágó ollóm van, azzal szoktam. Előtte dm-es hajvágo ollóm volt, másfél év után már nem volt olyan jo éles. Akkor vettem a Fiskars-ot, ez nagyon jó, érdemes megvenni a drágábbat.

A hajvágó ollók élesebbek, mint a sima ollók. A sima ollóval vágott haj előbb kezdhet törni. Az is fontos, hogy a hajvágo ollóval csak hajat szabad vágni, különben annak is kimegy az éle.

2015. febr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Úgy nézem nem nagyon szereti a tabletem a hosszú ó-kat...
2015. febr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!