Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Hairburst hajnövesztő...

A Hairburst hajnövesztő vitamin tényleg működik?

Figyelt kérdés
Szeretném már régóta megrendelni, mert nagyon sok jó véleményt olvastam róla. De mégis sok pénzbe kerül, és nem tudom meg rendeljem e vagy felesleges pénzkidobás. Végül is egy próbát megérne, de kíváncsi lennék a ti véleményetekre, ha van köztetek olyan aki próbálta már a kapszulát, akkor légyszi írjátok le mi volt a tapasztalatotok vele kapcsolatban! :) köszönöm nektek

2015. dec. 10. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hol olvastál erről jó véleményeket, de ahol én olvastam ott kamuvélemények voltak csak, ez pedig nem túl meggyőző szerintem...

Na meg ez egy sima túlárazott vitaminkészítmény... ja működik, ha vitaminhiányod van és ez okozza azt hogy nem nő normálisan a hajad. De ugyanilyen vitaminokat vehetsz olcsóbban is patikában. Multivitamin a neve.

2015. dec. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
a haj akkor nő ha olyan génjeid vannak, ezt örökölni is lehet de annak semmi értelme hogy össze-vissza vitamint szedsz mivel az mégse fog hatni a fejbőrödben :) nincs olyan dolog amitől jobban nőne a haj
2015. dec. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én szedem egy ideje majd irok véelményt! ;)


De a DM-es hajvitamin is elég jo volt csak én benyaltam ezeket a véleményeket, plusz volt egy-két ismerősöm akiknek tényleg bevált hogy egy hónap alatt centiket nőtt a haja.

Szóval ha olcsóbb alternatívát keresel, dm-es hajvitamin! Írok hogy ez a hairburst megérte e az árát..

2015. dec. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
engem is érdekelne utolsó,hogy milyen volt!!! :)
2016. jan. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már 1 doboz ilyen vitaminon túl vagyok. Sok változás nincs még,de egy biztos, hogy egyáltalán nem hullik a hajam,és nem zsírosodik annyira mint azelőtt. Tehát megállította a hajhullást és tett valamit a zsírosodás ellen :) szemmel láthatóan pedig még nincsen növekedés vagy dúsabb haj,csak annyi, hogy egészséges!! Most a második doboz negyedét szedtem még el. Ha elfogy akkor is írok van e valamilyen változás
2016. jan. 30. 10:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Megnéztem az összetevőit. Hát, már értem, miért nő mindenem olyan gyorsan. :D Kb ezeket én is beviszem, amik az összetevői, mert sportolok. Az étrendkiegészítőkkel könnyű, pláne a vitaminokat, biotin van 90 db-os is alig 2000 ft-ért, MSM is... most ezt csak azért írtam le, hogy akinek nincs annyira pénze, ez is egy alternatíva. Kíváncsi vagyok rá, hogy hat-e majd:) Én azért drágállom őszintén szólva nagyon:S De az tény, hogy sok meggyőző képük van :D
2016. febr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!