Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtelenítő krémekről mi a...

Szőrtelenítő krémekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
férfiaknaknak való krém miben különbözik a nőitől?
2010. márc. 22. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam külön férfi szőrtelenítő krémet,de nem biztos,hogy a krém a legjobb megoldás.(F)
2010. márc. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem max az illata férfiasabb. Bár én régebben használtam csak, akkor büdös volt. Nem éri meg használni, drága, várni kell vele, és ugyanolyan hamar kinő, mintha borotválnád.
2010. márc. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt régen,de szerintem nagyon rossz.Egyrészt szörnyű szaga van,másrészt ha nem mosod le időben tiszta piros lesz tőle a bőröd,és a legjobb,hogy még fáj is.Olyan 3napig maradt tőle sima a lábam,de nagyon nem szerettem vele maszatolni.
2010. márc. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Büdös, nehezen használható. Csak 2 napig maradt sima a lábam, akkor hagytam abba, mikor lett egy seb a lábamon miatta.
2010. márc. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!