Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világos szőke a hajam de...

Világos szőke a hajam de szeretném feketére festeni. Szerintetek ha veszek fekete hajfestéket befogja vagy mit kéne csináljak mert már meguntam a hajszínem (de nem eredeti szőke vagyok)?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:

ha most szöke a hajad akk befogja..

valószinüleg azér szivják le minden festés elött a sötéthajúaknak különben nemfogná meg-.-

2010. márc. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én azt ajálnlom h ha elsőnek festeted be feketére azt inkább fodrász csinálja ne magadnak vagy bnőd, mert nehogy a végén rosszul fogja be vagy vmi

és a fodrásztól tanácsot is kérhestz,és utána már csinálhtaod magadnak otthon

szóval h elsőnek szerintem mindenképp fodrász csinálja

2010. márc. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze, a szőkét minden befogja. De jól gondold meg, mert a feketét viszont aztán nem tudod más színre befesteni, csak ha kiszőkíted, az pedig tönkrevágja a hajad.
2010. márc. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
az mesterséges intelligencia....
2010. márc. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
nekem is ugyanígy volt, elsőre mikor a szőkére ráfestették a barnát úgy nézett ki mintha melírozott lenne a hajam, és a végei pár hajmosás után vissza is világosodott már. Körülbelül a 3. vagy 4. befestésre sötétült be kellően és tartósan.
2010. márc. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

80% olyan butaságot írt.

Nos, ha festett szőkére festest feketét. Befogja, csak 2 tubus kell, ha hosszú a hajad. De egy baj van, minden hónapban bekell az egészet festeni (4 alkalommal) mert kopni fog, a szőke folyamatosan dobja le ezt a sötét színt.

Lehet hogy ha nagyon szőke vagy, először szőkítőporral és 6%.os oxival színteleníteni a hajadat és erre rá a feketét.

Ez azért jó, mert a fekete befogja ahajadat és nem fogja aszőke ledobni magáról.

Bár inkább próbáld ki csak simán a feketét (ehhez nem kell fodrász csak egy barátnő, aki látja hogy befogja mindenhol)és ha nem tetszik, akkor kikopik 2 hónap alatt.

2010. márc. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) a b.un..k.ó.a.k meg k.o.c.colja.n a k lefelé -_- mesterséges inteli.g e n c i a mikor alapból fekete a hajam csöves kis pi csa ;)
2010. ápr. 20. 14:31
 8/9 anonim válasza:
én régebben a platina szöke hajamat befestettem a legolcsobb festékkel és még az is befogta...mellesleg nincs olyan hajszin amit a fekete nem fogna be,rádásul nem kell ez miatt fodraszhoz menned ezért hülyeség plusz pénzt kiadni még a tizenkét éves kislanyok is betudjak festeni a hajukat annyira egyszerü.csakvalaki segitsen h hátul is mindenhol bekend...pussz
2010. máj. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem tenném.Meg fogd bánni és onnan már nem nagyon van visszaút.Tudom,mert voltam fekete és majdnem a hajamba került mire újból kibarnultam.Szerintem előbb egy barna színt próbálj ki,hogy hogy állna neked a sötétebb.És szerintem kérd ki egy fodrász véleményét,mert ha nagyon szőke vagy most,akkor az le fogja dobni a sötétebb színt és szürke lesz,azt meg gondolom nem szeretnéd.
2010. szept. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!