Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tegnap kiszőkíttettem a...

Tegnap kiszőkíttettem a hajam, mára a vége teljesen seprus lett. Es a hajam is foltos lett. Mit tegyek szerintetek? Elotte vöröses barna volt a hajam. Nagyon kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés

2015. dec. 16. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Pihentesd egy hetet aztán menj át rajta valami nagyon hamvas szőkével pl ez: [link] és nem árt a letörött hajvégeket levágni.
2015. dec. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Es akkor ez után milyen színű lesz?
2015. dec. 16. 21:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem amit linkeltem ezüstös csillogással fogta be a világosabban leszivatott tincseket úgyhogy ha sárgasággal küzdesz akkor tutira hamvas lesz.
2015. dec. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

bocs a kérdésért, de miért nem mentél fodrászhoz? a szőkítés kicsit nehezebb mint a hajfestés

sztem menj el hogy hozza helyre. hogy ne legyen voltos

az eltört,leégett rész pedig nem fog begyógyulni

2015. dec. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fodrásznál voltam ... Es ő csinálta meg így
2015. dec. 17. 11:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát a legjobb, ha 1-2 hét múlva elmész egy jó fodrászhoz. Aki ért is a szakmájához. Addig tűrj, mert egy kis pihenő kell a hajadnak a következő beavatkozás előtt. Egy radikálisabb hajvágásra is készülj fel addig lelkiekben, mert a tönkrement rész nem fog helyrejönni. :( Látatlanban nem tudom, mivel kéne rámenni, elég-e festeni vagy szőkíteni is kell megint, annyira foltos... a fodrász majd megmondja, csak ne menj ugyanahhoz. :D

Használj olajos hajpakolást, ritkábban mosd, óvatosan fésüld és a hajformázást is hanyagold kicsit addig is.

2015. dec. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!