Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Hogy tüntessem el a...

SOS! Hogy tüntessem el a pattanásokat? Többi lent.

Figyelt kérdés
Mostanában egy patti se volt de két nap alatt kijött 6 (!) új igaz ebből 4 nagyon kicsi de a többin látszik hogy jó nagy lesz. Eddig nagyon figyeltem arra, hogy mit eszek, iszok. kerültem az édes dolgokat, műkaját. Viszont most kicsit elhanyagoltam magam ilyen téren és meg is lett az eredménye. Karácsonyra mindenképp el kell hogy tűnjenek és ne vagy legalábbis új ne jöjjön. Tudnátok mondani esetleg otthoni praktikákat? Nyomkodni soha nem nyomkodtam és most se szeretném szóval az ilyeneket ne...Én a gyömbérteát láttam hatásosnak szóval azt rendesen inni fogom. Alapozó meg ilyeneket ne írjatok mert nekem az kell most hogy teljesen rendben legyen a pofim :) előre is köszi a segítséget

2015. dec. 19. 05:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!