Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S Valami tipp dús haj...

S. O. S Valami tipp dús haj ellen?

Figyelt kérdés

A hajam rendkívűl dús, emellett nagyon szálkás és kezelhetetlen

Álmom a vékonyszálú, egészséges haj de akármennyire is használok rá ezerféle krémet, pakolást ugyanolyan borzalmas marad, ha pedig nem használok hajszáríót, akkor pedig egyszerűen elviselhetetlenül rossz



2015. dec. 20. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Vékony szálú, egészséges...hát, ez eléggé paradox.

Nekem nagyon vékony szálú, és pontosan 5 féle ápoló krém plussz egy ápoló sampon szükséges hozzá, hogy némileg dús, és egészséges legyen, szóval én meg Téged irigyellek.

Amiket én használok:

Gliss Kur Ultimate Repair sampon

Gliss Kur Ultimate Repair pakolás

Gliss Kur Ultimate Repair fújós

Elseve Selymes Olaj Krém

L´oreal krémes hővédő

Gliss Kur Total Repair hajvégápoló

2015. dec. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én hajam is ilyen, mint a tiéd. Mindenkinek az kell, ami nincs. Akinek göndör az egyenest akar stb. Mindenki szerint örüljek, hogy ilyen dús, de nem tudják mennyit kell vele szenvedni.

Vágass belőle, esetleg ritkítatsad.

Muszáj megszárítani, különben vállalhatatlan lesz. Legalábbis az enyém.

Ami nekem bevált az a vasalás, ha egyenes, nem tűnik olyan soknak és kezelhetőbb lesz. Mondjuk sokáig nem tart ki az sem, mert annyira erős a hajam.

Használj valami pakolást, olajt, amit nem kell kiöblíteni.

Van tartós hajkiegyenesítés is, amitől vékonyabb, egyenesebb lenne, de ez nagyon drága. Szóval nem tudom milyen.

2015. dec. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon sok hajam van ès bármennyit fèsülködök,mindíg bekócosodik.Visont mikor kiritkíttatom akkor mindíg szebb lesz.Nemrèg befestette a fodrászom színezővel,nem rendes festèkkel.Majdnem olyan a szine mint eddíg volt,csak kicsit sötètebb.Ès azóta sokkal egyenesebb ès egyszerűbb rendben tartani ès mèg puhább is
2015. dec. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!