Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú haj fiúknál/férfiaknál?

Hosszú haj fiúknál/férfiaknál?

Figyelt kérdés

Mostanában többször mondták, hogy lehet jól állna a hosszú haj viszont én visszakozok ettől. Nem tudom elképzelni magamon és nem tudom hogyan viszonyul hozzá a másik nem.

Akár véleményt is mondhattok, hogy valóban jól állna-e, ha szükséges küldök képet ha rám írtok.



2015. dec. 21. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akinek jól áll, annak nagyon, szóval egy próbát megér. Nekem mondjuk kimondottan a hosszú hajú srácok jönnek be.
2015. dec. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha többen mondják hogy jól állna, akkor mi a gondod vele? Sok férfi van akinek sokkal jobban állna a hosszú haj, férfiasabb lenne tőle, érdekesebb, egyedibb, vonzóbb. De persze a legtöbben maradnak a rövidnél mert az a szokás... hát elég hülye szokás, ha egyszer a hosszú jobban áll.
2015. dec. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
97%
Szerintem ne érdekeljen mások véleménye, növeszd meg ha szeretnéd max utána levágatod ha nem tetszik. A hosszú haj igenis lehet férfias és szexi.;)
2015. dec. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
nekem tetszik a hosszú haj fiúkon. kivéve az ilyen igénytelen rockeres hosszú haj. az az egyedüli ami nekem nem jön be. ami csak lóg, zsíros is sokszor, és szakadt cuccokkal párosul. :D
2015. dec. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A hosszú haj nagyon szép tud lenni a férfiakon, ha ápolt és tiszta. Szóval én is azt tanácsolom, hogy növeszd meg. Nekem sokkal vonzóbb a hosszú haj mint a rövid.


Amúgy küldhetsz képet is ha gondolod. Kíváncsi vagyok hogy milyen típusú a hajad és az arcod.

2015. dec. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Megy a zöld kéz mindenkinek. :D

Egyébként nem rockosra gondoltam hanem inkább ilyesmire:

[link]

[link]

Csak nekem mondjuk nem ilyen világos a hajam hanem nagyon sötét barna.

2015. dec. 22. 14:29
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, szép az ilyen vállig érő is, amilyeneket linkeltél.

De nekem személy szerint az ennél méghosszabb jobban tetszik. Pl:


[link]


[link]


[link]

2015. dec. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen az jól néz ki:

[link]

Vagy ilyen:

[link]

Mondjuk ez annyira már nem, de ezzel sincs bajom:

[link]

14/L

2015. dec. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az első amit küldtél az áll talán a legközelebb hozzám, ráadásul az én hajam is hasonló színű, arcra mondjuk van eltérés úgyhogy nekem nem biztos hogy így állna.

Ment a zöld kéz! :)

2015. dec. 27. 22:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki. :) Egyébként küldenél képet? Úgy, ha arcot lát az ember, akkor azért könnyebb. :)
2016. jan. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!