Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros és pattanásos bőrre...

Zsíros és pattanásos bőrre milyen alapozót/púdert ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Amitől nem csillog a bőr, tartós és jól fed?Árat is írjatok légyszi és ha tudtok akkor képet linkelni róla.
2010. márc. 23. 22:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Pattanásos bőrön elég viccesen néz ki az alapozó.. Ezt csak úgy megsúgom.. Mert attól még ugyanúgy ott lesznek, látszódni fognak, csak nem lesz piros...
2010. márc. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát jó persze attól még nem fog eltűnni de legalább nem olyan feltűnő de légyszi a kérdésre válaszoljatok. Köszi
2010. márc. 24. 13:48
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

vichy normateint v dermablend, de ez elég durva

la roche-posay toleriane

2010. márc. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszi
2010. márc. 24. 21:49
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Nekem is pattanásos a bőröm, kezelem is rá való készítményekkel. Igaz hogy a pattanásos bőrön nem túl szép a sok alapozó, dehát én akkor is teszek rá mert nem látszik annyira. Szóval nekem is gyakran csillog sajnos :S Most vettem egy Rimmel Stay matte alapozót, tudod ez az új fajta amiben van uborka meg pamut. 1600 ft volt. Láss csodát, jól fed, és nagyon sokáig matt marad :) nem csillogok végre. Meg vagyok elégedve vele. De nézegettem az Astor 24h perfect stay alapozót, érintés álló, ellenáll a párának, tökéletesen fed egész nap fent marad, és egész nap matt hatást ad. Csak az a baj hogy 4000-ft. De szerintem megéri. Legközelebb olyat veszek. Kipróbáltam a kezemen, és alíg jött le és az anyajegyem is eltakarta pedig vékonyan vittem fel. Jah és lehet kapni jó korrektorokat, nekem ecsetes van és azzal kenem le a pattanásokat.

2010. márc. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ :)

Kipróbálom én is :)

2010. márc. 25. 14:30
 7/17 A kérdező kommentje:

Megvettem ma az Astor 24h perfect stay alapozót és valóban nagyon jó:)

Köszönöm szépen a tanácsot :)

2010. márc. 25. 17:54
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
tényleg ? nagyon szuper :) Örülök hogy jónak találod, jövőhéten én is megveszem :)
2010. márc. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
az előző hozzászóló vagyok, elfelejtettem írni hogy írd majd le hogy tényleg képes azokra a dolgokra amiket írtak erről az alapozóról? Én csak a kezemen próbáltam, jónak tűnt, de arcon is ugyan úgy megmarad ? mennyire fed? Nekem is pattis zsíros a bőröm. Állja a kiképzést? :) köszi
2010. márc. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Minden igaz amit írtál róla. Kézzel hiába dörzsöltem nem jött le, nem is csillog utána nem, és jól is fed. :)

És köszönöm még egyszer hogy segítettél.

2010. márc. 25. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!