Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb és leghatásos...

Melyik a legjobb és leghatásosabb szőrtelenítési módszer?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam a bikinigyantát, jó lett volna,csak mindig kivárni ahogy kinő a szőr. Meg volt néhány szőrbenövésem is, amit akármivel kentem nem múltak el. A borotvától erősödik, de akkor csin-lom amikor én akarom és sima lesz utána. Krémmel még nem csin-tam...epilátorral sem, az is fájdalmas, és ahhoz is ki kell növeszteni!

Írjatok vmi jó módszert! Ypl tartós szőrtelenítés az hatásos lenne?


2008. szept. 15. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha nagyon szőrös vagy akkor elöbb menj el endokrinológushoz,ha nem akkor a gyantázás a legjobb megoldás.
2008. szept. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

A legbiztosabb módszer szerintem a lézeres szőrtelenítés. Főleg sötét szőrnél ad jó eredményt.

Nagyobb testfelületen drága, de egy bikinivonalnál nem borzasztó.

2008. szept. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
81%
sztem a gyanta a legjobb
2008. szept. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
szerintem is gyanta!
2008. szept. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
még egy szavazat a gyantára :D
2008. szept. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem vok nagyon szőrös...a gyanta nemjó bikinin mert említettem h szőrbenövéses lesz a bőröm tőle, meg kipattogzik. Több kozmetikust is próbáltam már...meg utálom kinöveszteni a szőrt, és lehet h egy hétig sima,de 3 hétig szőrös ott lent...vmi más ötlet? Ami bevált?
2008. szept. 16. 13:29
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Lézeres szőrtelenítés. Sok év múlva kezd csak óvatosan növögetni a szőr.
2008. szept. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
gyanta :)
2009. jún. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!