Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miert töredezik ennyire a hajam?

Miert töredezik ennyire a hajam?

Figyelt kérdés
Nagyjabol pont egy eve volt festve a hajam, ossz-vissz ketszer volt eddig festve, hajvasalot nagyon ritkan hasznalok, probalom evegett is elkerulni es megis rettento gyorsan toredezik a hajam. tobb mint harom honpja volt vagva belole, nagyon raferfne egy vagas de sose no meg a hajam.. mindig annyira feltoredezik hogy le kell vagassam, is mire kicsit is megno teljesen elvekonyodik es torott a vege, borzaszto szaraz. Probalok vigyazni ra, teszek hazi pakolasokat is, mint pl a kokuszolaj + A vitamin+ olivaolaj, amikor csak idom engedi de semmi... A sampont a teny hogy sokszor valtom de csak azert mert mindig porbalnek valami ujat mert egyikse valik be(vagy ha belvalna egy ido utan mintha teljesne megvaltozna a hajam allaga) , egyben nagyon hamar zsirosodik is a hajam. A szarazsampon ami meg talan szarazabba teszi a hajvegeket de muszaj hasznalnom.. Sok mindenkinek van vekonyszalu haja, es vilagosszokes is megse ilyen, nem tudom mi lehet az oka lehet... belso problema-e, tudtommal egeszseges vagyok, esetleg kicsit verszegeny.Tudna valaki segiteni mit kene tennem?
2015. dec. 22. 23:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Kerastase sampont es balzsamot hasznalok egyebeknt.. Nemreg vettem, de eddig nem tudok pozitivat mondani, olajat is hasznalok a hajvegekre minden hajmosas utan. Es szinten hajvegekre balzsamot amit rajta kell hagyni. Tudom hogy a torott hajvegeken nem fog segiteni mar semmi csak az ollo, en a folyton valo toredezes okat szeretnem tudni :)
2015. dec. 22. 23:44
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet genetika. Nekem is sajnos ilyen a hajam, pedig sosem volt festve, rendesen ápolom. Argán olaj, balzsam, regeneráló, de semmi sem használ neki.

Olyan mintha fel lenne törve,, vékony szálú. Már nem tudom,hogy mit kezdjek vele. Engem is érdekelnének a válaszok.

2015. dec. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!