Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért lett a hajam egyenes ha...

Miért lett a hajam egyenes ha eddig nagyon hullámos már-már göndör volt?

Figyelt kérdés
A serdülő kor elején kezdett göndörödni a hajam világosbarna vékonyszálú de nagyon sok hajam van.Egyszer ki lett szőkítve a hajam szeptemberben ami nagyon nem tett jót,de már előtte is olyan tartás nèlküli volt a hajam nem akart göndörödni.Gondoltam a festés előtt,biztos a töredezettség miatt olyan a hajam ,de 2 hónap alatt teljesen rendbe tettem nem töredezett egészséges szőke hajam van ,de a göndörség eltűnt belőle.Talán a szőkítés miatt egyenes? Csak egyszer szőkítette fodrász.

2015. dec. 23. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
szőkítéstől vagy rendszeres hőhatástol simán egyenesedhez
2015. dec. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
+ attól, hogy nem érzed, a hajadnak komoly súlya van, és az is rásegít. Nekem mindig is göndör hajam volt, nem az a durva, hanem az a szép. És ahogy növök és nő a hajam is, egyre egyenesebb a súlya miatt. (+nekem műtéti kezelések is közrejátszanak, de nem annyira)
2016. jan. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!