Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igazábol nem kérdés, csak a...

Igazábol nem kérdés, csak a hajnövesztős lányoknak akarok segíteni (? ) Képpel->

Figyelt kérdés

[link]


Ismerem személyesen a lányt:)Ricinus olaj a titka.:)Gondoltam megosztom veletek:)


2010. márc. 24. 16:53
1 2 3 4 5 6
 1/51 A kérdező kommentje:
2010. márc. 24. 16:55
 2/51 anonim ***** válasza:
89%

És ez a hosz hány hónap alatt lett ilyen ? ha szabad érdeklődni és menyibe kerül ez a ricinus olaj és hol lehet kapni? :)

Köszi ha válaszolsz:)

2010. márc. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
77%
Ismerem magam, és állítom: a ricinusolaj ellenére uganolyan hosszú a hajam, mikor elkezdtem növeszteni nyolc éve. Ha gondolod, küldök képet privátban...
2010. márc. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
ahhoz képest eléggé el van töredezve a haja. A ricinustól szép selymes és csillogóvá válik
2010. márc. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
Persze ez egyén függő:)De ha nem is nő sokkal egészségesebb lesz:)Pl én is használom és nő:)Amugy patikában 3-400 ft:)egy hajra elegendő és heti 2x kell vele dolgozni:)
2010. márc. 24. 17:00
 6/51 A kérdező kommentje:

Sajnos,igen.Ő is levágatta aztán mert belátta hogy így nincs értelme.Nagyon seprüs volt neki,az elroncsolódott haját nem tudta teljesen helyrehozni.Amugy levágatta vállig érőre.Itt a naplója ha valakit érdekel:

[link]

2010. márc. 24. 17:01
 7/51 anonim ***** válasza:
47%

Bocsi, de ettől a plötyitől lett ilyen csúnya és kiégett a haja??? o_O Mert akkor köszi, nem kérek belőle ^^'

Meg amúgy miért van az, hogy az egyik képen előre van hajtva a feje, a másikon meg hátra? ^^'

Bocs, de nekem magától is nő ennyit a hajam, és legalább nem vegyszerezem. Szvsz.

2010. márc. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
71%

nekem alapból nő ennyit :P

mi a titkom?

szerintem semmi :D épp elenkezőleg csinálok mindent amit kellene:D

mitől nő jobban?

kiegyensúlyozott táplálkozás -> jó esetben heti 3x ebédelek és 5x reggelizek. ez már a jó eset!

fejbőrmasszás -> fésülködni se nagyon szoktam, nemhogy hosszú ideig masszírozni, tehát nem pezsdítem fel a vérkeringést, az biztos.

különböző készítmények, ápolók -> 2 in 1 sampon-balzsamot használok, sztem egyik leggagyibb

nem szabad festeni -> talán egyik legrosszabb, ideiglenes, kimoshatós festékkel festettem, amitől megkeményedett, meg minden baja volt a hajamnak (ezért is mostam ki)

2 hónap alatt kb 8-9 centit nőtt

és nem viccelek. tényleg nagyon hosszú lett. de miért?! nem tudom magam sem!

2 hete csúnyán elcseszte a fodrász a hajamat, ~ vállig érőre vágta, 2 centit már minimum nőtt!

ha esetleg vki megmondja miért van ez, annak jár egy virtuális puszi :D

2010. márc. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
a képen legalább 10-15 cm nőtt a haja...és mivel el volt roncsolodva ahaja az nőtt tovább.De le is vágatta.3 hónap alatt neked is nő ennyit?:)Amugy mielőtt levegyszerezed,olvass utána miez:)Köszi.És én csak segíteni akartam.
2010. márc. 24. 17:07
 10/51 A kérdező kommentje:
Az ember jó indulatból segíteni akar...semmi rosz szándékom nem volt ezzel,és nem ajánlanék olyat ami káros.Tapasztalatot osztottam meg,és más tapasztalatait képpel.Van akinek egnnyit sem nő fél év alatt.Pl nekem..És mióta ezt kenegetem sokkal szebb és jobban nő.Gondoltam ha rajtam kívül még másnak is segtí,megéri ide kiírni.
2010. márc. 24. 17:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!