Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha régen hosszú és dús hajam...

Ha régen hosszú és dús hajam volt de levágattam és a fodrász megritkította lehet még olyan dús amilyen volt?

Figyelt kérdés
Most vállig érő hajam van de szeretném megnöveszteni hátközépig mint amekkora régen volt, mert nagyon megbántam hogy levágattam. 1 évvel ezelőtt nagyon dús és elég hosszú hajam volt de nemsokára ahogy levágattam elég durván hullott a hajam is. Azóta valamennyire megritkult de lehet érezni, hogy nő is mert érzem a rövid hajszálakat.

2015. dec. 27. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Még lehet dús , de oda kell figyelned rá.

1) ne mossad minden nap. Két-, háromnaponta inkább.

2) ne a hajtövektől a hajvégekig fésüld, hanem először csak alul, majd lassan kezdheted egyre fejjebbről a mozdulatot.

3) használj valamilyen kondicionálót, szilikonmentest.

4) Kókuszolajos masszázs nagyon hasznos

5) igyál sok vizet,táplálkozz egészségesen

5) hidegben hordj sapit

2015. dec. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a matekzseni elrontottam a számozást
2015. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogyha lenő a hajad azaz a fokozatosra vágott rövidebb hajad is. Akkor ismèt olyan dús lesz. Türelem!:) èn nekem majdnem fenèkig èrő hajam volt, most levágattam pontosan a mellem alá èr. De nagyon megbántam nagyon akarom vissza a règi hajamat, idő kell hozzá sajnos.
2015. dec. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi első! Amúgy én is nagyon várom már hogy megnőjön olyan rossz így :(
2015. dec. 27. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!