Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágatnám a hosszú hajam...

Levágatnám a hosszú hajam valaki tud segíteni? 19/F

Figyelt kérdés
Ötleteket szeretnék kérni hogy milyen frizurát vágassak , a hajam most ér kb a vállamig, ha tudnátok ötletet adni hogy mit lehet kihozni belőle azt Megköszönöm.

2015. dec. 29. 02:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Olyat, ami illik a fejformádhoz és a karakteredhez.

látatlanba nehéz jó tanácsot adni. tegyél fel fotót, vagy küldj priviben.

2015. dec. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyjából milyen alakú a fejed?
2015. dec. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


Nézd meg ezt az oldalt.Szerintem fogsz olyat találni,ami tetszik neked.

2015. dec. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Én azt tanácsolom, hogy inkább ne vágasd le a hajad, hanem növeszd hosszabbra. A hosszúhajú pasik sokkal szexibbek.
2015. dec. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kerek fejformám van , igazából nem tudom mi állna jól mert mindig egyszerű tűske hajam volt aztán növesztettem meg , jó tanács lenne hogy növesszem meg csak az idegesít hogy 3 nap alatt bezsírosodik és nagyon utálom mikor tiszta zsír
2015. dec. 29. 12:57
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is hagyd a vágást, növeszd hosszabbra inkább. A rövid haj is ugyanolyan gyorsan zsírosodik, mint a hosszú, sőtt, még gyorsabban. Tök uncsi, hogy a fiúk 99%-ának rövid haja van, holott sokkal vonzóbb a hosszú haj.
2015. dec. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem se vágasd le! Igaz, fiúként tanácsolom ezt neked.

24 éves koromig rövid max 3-4 cm hajam volt (nem is igazán kellettem senkinek). Aztán jött egy "személyiségfejlődési, önállósodási, önálló lábra állási" hullám, nyitottam a világra, kb 20-40x annyit kezdtem el költeni magamra havonta, mint előtte és fokozottabban figyeltem önmagamra is: testileg-lelkileg. Azóta nem voltam például fodrásznál..


valahol itt tartok most:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

.. sajnos lányosan vékonyra sikerült a testem, ezért 2 féle reakció jön a valóságban is a Nőktől (..,aminek hangot is adnak): "fuuu, ez nem Férfi" és a "Szia, beszélgetünk kicsit?! :) " Egyébként elsöprő többséggel tetszik a Nőknek! Neked pedig Önmagaddal, a személyiségeddel, a stílusoddal és vele együtt a hajaddal, frizuráddal kell összhangban lenned. Látatlanból használható tanácsot nem tudok adni az igaz, de ne vágasd le szerintem.

2015. dec. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Amit linkeltél ott abszulult nyerő figura vagy mert jó áll neked ez a stílus nagyon hasonlítasz Kurt Cobainre csak világosabb a hajad meg nincs borostád , nekem sokkal hosszabb mondjuk a hajam és én is lassan az önálló életre készülök mivel most fejezem be a gimit nem tudom megfogadjam e mert az jó hogy itt gyakorin sokaknak tetszik csak sajnos ha kimegyek a valóságban nem gyűlnek ilyen szép számmal össze az ilyen fajta embereket szerető emberek ugy hogy most nagyon meg kell gondolnom és nekem is szőke a hajam :D
2015. dec. 30. 02:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Rövid haja bármikor lehet bárkinek. De hosszú nem, mivel arra évekig kell várni mire megnő. És ne hidd azt, hogy rövid hajjal népszerűbb leszel, mert az nem attól függ, hanem a személyiségedtől, a karakteredtől. És egy hosszú hajú fiú sokkal figyelemfelkeltőbb, nem olvad bele az egyhangú szürkeségbe. Szóval ne vágasd le, mert több mint valószínű, hogy megbánnád.
2015. dec. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem a társadalmi rangsorolásomért akarom levágatni hanem egy kezelhetőbb haj miatt ugyan is hiába használok zsirosodás elleni sampont nem ér semmit mert 3 nap múlva ugyan olyan zsíros, meg persze az ápolt kategóriában akarom tartani a hajam mert ha nem ugy néz ki akkor röktön jön az hogy igénytelen bla bla meg bla a szokásos elítélem dolgok ,mert azzal nincs bajom hogy hosszú csak azzal hogy nem használ rá semmilyen cucc
2015. dec. 30. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!