Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék a pattanásos,...

Mit tehetnék a pattanásos, mitesszeres bőr ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

11 éves lány vagyok, borzasztóan pattanásos és mitesszeres a homlokom, ami nagyon idegesít! A mitesszerek többsége már a bőröm alatt van azokat hogy tudnám eltüntetni, vagy kiszedni onnan? És nincs valami jó tippetek arra hogy a pattanásokat hogy tudnám eltüntetni? Köszönöm előre is! :)



2015. dec. 30. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Igyál napi 2 liter folyadékot!

2. Egyél jóval kevesebb édességet és kajának nem minősíthető vackot!

3. Fiatal vagy, ilyenkor természetes, hogy a hormonok tengnek benned.

4. Illatszer boltokban lehet kapni miteszereltávolító, bőrradír dolgokat.

5. Kozmetikushoz is elmehetsz.

6. Keress a neten otthoni könnyen elkészíthető pakolásokat, amik jót tesznek a bőrrel.

7. Otthon mielőtt elkezdenéd nyomkodni magadnak, amit általában nem ajánlanak, előtte gőzölögtesd az arcodat.

2015. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. dec. 30. 21:57
 3/6 anonim ***** válasza:

En 13 eves vagyok,nagyon szep borom van csak szeplos.Nagyon ajanlom a boradirt es a miccerlas vizet.dm-be betudod szerezni.En mindig hasznalom megozesre.Etelekbol keruld a nagyon zsiros es sos dolgokat.(mogyoro,chips..) es az agyon cukrouott dolgokat

Remelem segithettem!:)

2015. dec. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. dec. 31. 14:30
 5/6 anonim válasza:
Szia:) 13 éves lány vagyok,barátnőm anyukája bőrgyógyász. Azt mondta,hogy 14 éves kor alatt nem lehetne elmenni kozmetikushoz!! Nekem felírt egy krémet: Differin,sokat segített az arcomon! Most már kezdek ez álltal "kinőni" a pattanásokből,nagyon sok mindent kipróbáltam de semmi nem segített,csak ez a krém! Na de miteszerek.... utálom őket;( Én tapaszt használok rá,(de nem sokat ér:$ ) én nagyon fontos,hogy a miteszereket NE nyomkodd:)
2016. jan. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. jan. 3. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!