Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tini lányok ti mit használtok...

Tini lányok ti mit használtok pattanások ellen? A púder nem jó mert az csak elfedi és még jobban pattanásos lesz a bőr.

Figyelt kérdés
2015. dec. 31. 12:54
 1/4 anonim válasza:
Nekem ez a két krém vált be eddig: Differin és a Fucicort de főképp a differin:)
2015. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A bőröd típusától is függ, miket ajánlatos használnod.

Nekem a Manna szappan termékei közül jó pár olyan van, ami használ (kecsketejes, ében, kámforos, aloe verás szappan, arcpakolások), ezen az oldalon bőrtípus tesztet is csinálhatsz, aztán asszerint vehetsz dolgokat.

Arcradírnak Rossmannos barackmagos terméket használok, ez is rengeteget használ.

Most kaptam Himalaya termékeket (habos arclemosó, hidratáló arckrém), az első használat után sokkal egységesebb lett a bőröm.

Egyébként korábban sok drogériában kapható terméket kipróbáltam (Garnier, Nivea stb), de a kozmetikusom a természetes alapanyagú készítményeket ajánlotta.

A teafa olaj nagyon jó még, valamit az ezt tartalmazó termékek. A lényeg, hogy szerintem semmiképp ne használj mesterséges dolgokat, azzal csak ártasz a bőrnek. Meg ugye az sem jó, ha túlzásba viszed a mosást.

2015. dec. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek oltári nagy pattanásaim, de kisebbek vannak. Minden reggel és este garnier micellás vízzel tisztítom az arcom. Reggel többnyire csak hidratálókrémet kenek rá vagy a kék lukács akne elleni krémjét. Este a babe pattanás elleni krémjét kenem az egész arcomra, illetve fürdés közben fekete manna szapannal megmosom és teafaolajat is használok de csak a nagyobb pattanásokra
2015. dec. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
KÖSZI A VÁLASZOKAT
2015. dec. 31. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!