Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, ha ilyen a hajam?

Mit csináljak, ha ilyen a hajam?

Figyelt kérdés
Mellig érő, alapvetően göndör hajam van. Az a problémám vele, hogy csak akkor áll jól, ha minden este befonom, és akkor egy napig jól is néz ki. Viszont ha nem csinálom ezt, akkor reggel, mire felkelek, félig kiegyenesedik a hajam, a másik fele hullámos, de az sem szépen....szóval nem valami esztétikus látvány. Nagyon unom már, hogy mindig fonogatnom kell, mit tegyek? Vasalni nem szeretném, egy évig vasaltam naponta, és nagyon nehezen jött helyre. Köszönöm a válaszokat! :)

2016. jan. 1. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Aludj kiengedett hajjal nézd meg úgy egyenes lesz-e és legalább vasalni nem kell.Vagy én magasan felkontyolom mikor alszom úgy össze-vissza és akkor nagy lágy hullámok lesznek benne,persze nem tart sokáig használj valami hajfixálót.
2016. jan. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem is ilyen problémám volt, én azt vettem észre, ha szépen beszárítom ( nem csak simán hajszárítóval össze vissza, hanem tincsenként körkefével egyenesre) akkor azért elég jól bírja...akkor is látszódik a végén hogy egyébként nem egyenes de szerintem sokkal jobb...
2016. jan. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!