Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen a hajam? Feketéből...

Milyen a hajam? Feketéből lett ilyen. Még szokatlan, de nem tudom jó lett-e? (képek)

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, ez direkt ilyen mindenféle színű, csak nekem tűnik úgy hogy sárga?

[link]


[link]


[link]


2015. dec. 31. 13:34
1 2
 1/12 opened paradise ***** válasza:
Nekem nem tűnik sárgának. Nézd meg más fényviszonyoknál is.
2015. dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nemt udom, nekem olyan vöröses sárgának tűnik. Mivel fessem be, hogy világosbarna legyen? esetleg egy barna színezővel?
2015. dec. 31. 14:03
 3/12 A kérdező kommentje:
azt szeretném, ha az a rész barna lenne, ilyen világosbarna. El tudom érni valahogy? Mostmár házilag, mert ez eddig 20 ezer forintomba került, és nem akarok már rá több pénzt költeni. (mármint hajfestéket azt vennék, olcsóbb mint a fodrász)
2015. dec. 31. 14:05
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez tényleg sárga, nem tudom megítélni, hogy rossz-e, mert nagyon nem megy a felsődhöz. Takargattam, de nem tudok elképzelni hozzá más színt fejből.


Viszont hátulról nagyon furán foltos.

2015. dec. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem szép, főleg felkötve
2015. dec. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, inkább rezes/aranyszőke mint sárga. De hátulról nem jó, mert foltos.
2015. dec. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj nekem nem tetszik..:/

Igénytelen hatása van..legalábbis számomra

2015. dec. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem bejöööööön. :)
2015. dec. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem igazából tetszik, főként felkötve.
2015. dec. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez a foltos összevissza leszívatás, plusz a meghatározhatatlan szín elég igénytelen munka... ezt fodrász csinálta?? Fess rá egy barnát ami tetszik, ha lehet hamvasat, gyenge oxival, rosszabb szerintem nem lehet ennél.
2016. jan. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!