Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Solution Antisudorica mellé...

Solution Antisudorica mellé dezodor?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy esténként fürdés után kell használni. De akkor nappalra használhatok rendes dezodort?

Vagy felesleges?

(Még nagyon az elején vagyok, tegnap kezdtem és nem akarok addig se büdös lenni, amíg nem kezd el hatni)


2010. márc. 25. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
én is használom,persze mellette ugyanúgy használok deot,vagy parfümöt
2010. márc. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rögtön hatni fog, és nem kell mellé dezodor, nem leszel büdös, én csak az alap parfümöt használom.
2010. márc. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én azért beszoktam magam kenni stifttel reggel! Biztos ami biztos... Egyébként is jó illata van! :)

Egyébként nem tudom hogy tervezted mennyiszer használod egy héten a Solutiont, de 1 héten kettőnél többször ne kend be magad, mert nagyon-nagyon szárítja a bőrödet és egy idő után nagyon fog viszketni!

2010. márc. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Akkor köszönöm, hogy szóltál :D

És így is hat? Ha csak hetente kétszer használom?


Egyébként köszi a válaszokat!

2010. márc. 25. 20:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak úgy hat, ha minden este zuhanyzás után bekenem magam vele. Igaz, hogy nekem iszonyatosan csíp és viszket is, de még mindig jobb, mint izzadni egész nap...
2010. márc. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon izzadós típus vagy még most az elején kenheted többször is, de tényleg nagyon szárít! De egy idő után tényleg nem kell sűrűn! De majd meglátod! :)
2010. márc. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem az elején volt h csípett és viszktett, de már 2 éve használom 3 naponta kb. deot nyugodtan használhatsz attól csak jobb illatod lesz.:)
2010. márc. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én ma kezdtem el használni, és ahogy nézem sokan mondjátok, hogy csíp, viszket stb. Elolvastam a tájékoztatót és rá van írva a papírra, hogy ha nedves bőrfelületen kened be, akkor irritációt okoz... tehát mielőtt használjátok mossátok meg jól a helyet, ahol beakarjátok kenni és ezután totál szárazra töröljétek meg, és aztán használjátok... nekem legalábbis mindenhol ezt mondták :D
2010. ápr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell mellé dezodor
2010. okt. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!