Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Solution Antisudorica...

A Solution Antisudorica izzadsággátlóból mennyit raktok a vattára?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 13:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ráfogom az üvegre a vattát, és kétszer ráfordítom (nem tudom értelmesebben megfogalmazni).
2010. márc. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
köszi szépen..teljes érthetően válaszoltál :) még azt szeretném kérdezni meg vagy elégedve vele? :)
2010. márc. 2. 18:33
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen meg vagyok vele elégedve. Már hónapok óta használom. Kb. egy hét kellett, amíg bekövetkezett a lényeges javulás, de azóta minden rendben. Arra viszont tényleg figyelni kell, hogy csak keveset, és csak a problémás helyre rakj. Én az elején jártam úgy, hogy jól bekentem vele az egész hónom alját, jutott bőven a környező bőrfelületre is, aztán jól kimarta. Illetve szőrtelenítés után pár óráig jobb nem használni, mert akkor is nagyon csíp. De ezt leszámítva nem volt rossz tapasztalatom, tényleg hatásos.
2010. márc. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
megtudhatom pontosan hány hónapja használod és milyen gyakran? több helyen olvastam, hogy valaki az elején minden nap használta van aki nem..Amúgy teljesen megszüntette neked az izzadást? válaszod előre is köszi :)
2010. márc. 2. 23:38
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Valamikor tavaly ősszel vettem először, és kezdetben minden nap többször használtam, aztán csak reggelente zuhanyozás után. Eleinte ráfújtam még más terméket, de aztán rájöttem, hogy felesleges. Most már jó ideje csak reggel kenem be úgy, hogy mosakodás után a teljesen száraz bőrre rakok keveset. Én is olvasgattam róla előzőleg, de igazából azt szűrtem le, hogy mindenkinél másképp hat. Nálam nem szüntette meg az izzadást teljesen, de olyan mértékűre csökkentette, amit a normál ruházat nyom nélkül felszív, tehát most már nyilvános helyen is felemelhetem a karom :)
2010. márc. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
te higíttod vízzel vagy csak úgy rakod fel? én vizes vattára tettem, mert féltem tőle, hogy nehogy csípni fog. Még mindig izzadok, de már nem annyira mint azelőtt, de még szines pólót nem vennék fel :( remélem jobb lesz majd idővel és én is nyugodtan felemelhetem majd a karom :D
2010. márc. 3. 21:53
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem higítom. Szerintem akár egy-két hét is lehet az elején, amíg a maximális hatást eléri az ember (ez van, akinél végleg elmulasztja az izzadást, van, akinél csak jelentősen csökkenti). Ki kell tapasztalni, hogy Nálad mekkora mennyiség és milyen gyakorisággal válik be.
2010. márc. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszi a választ :)
2010. márc. 4. 10:43
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem 3nap alatt elmulasztotta teljesen.
2010. márc. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
én sem izzadok már..viszont érdekes, hogy ha pl megyek valahova és teszek magamra dezodort, hogy azért mégis ott is jó legyen az illatom akkor picit megizzadok..ez normális? amúgy ha nem teszek magamra dezodort még tornázás közben is tök száraz a hónomalja
2010. márc. 9. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!