Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Solution Antisudorica: Neked...

Solution Antisudorica: Neked nem csípte az arcodat, mikor felkented? Vagy nem viszketett tőle? Mert nekem nagyon. Pedig már próbáltam úgy is, hogy hígítottam, de még úgy is. Nem bírná a bőröm?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 07:32
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Mit keres az arcodon egyáltalán? Izzadásgátló lábra, hónaljra.
2010. jún. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nekem az arcom izzad rettenetesen, ezért kentem oda.
2010. jún. 14. 08:10
 3/10 anonim ***** válasza:

"Az alumíniumsók kicsapják a verejtékben lévő fehérjéket, apró dugaszokat képezve zárják így el a verejték útját" - magyarázza Dr. Kriston Renáta bőrgyógyász.


én nem kenném az arcomra...

2010. jún. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tyű, az én arcom is izzad, de én nem mertem felkenni arcra, mert a hónaljamon éreztem milyen brutális tud lenni.

Lány vagy? Mert ha igen, akkor próbálj meg alapozópúdert használni. Nekem az jó ideig nem engedi izzadni az arcom. És nem is fénylik tőle.

Egyébként hova kented? Az egészre?

2010. jún. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen, lány vagyok, de nem használok alapozókat. (púdert)

Az egész arcomra kentem. De egyébként nagyon jó hatást tett. Úgy izzad mint egy normális embernek.

Mi lehet tőle a bajom? Kiütéses leszek? :S

Valamit nem tudtok ajánlani még a púderen kívül akkor, hogy mit tehetnék, hogy ne izzadjon ennyire az arcom? Iszok egyébként zsálya teáit is, de az nem igazán használ. :(

2010. jún. 14. 19:34
 6/10 anonim ***** válasza:
sportolsz vmit? mert nekema sport jó mindenre! amióta sportolok jobb 1 fokkal,plusz ha lemegy 1-2kiló akkor mégjobb szokott lenni!n egyél csokit sósmogyorót meg ilyen hülyeségekt én azoktól hiztam meg izzadtam is!pedig nem sokat ettem! heti 1-2zacsi sósmogyi (a pici)plusz a só az vízmegkötő.
2010. jún. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem a pofidra való ez az oldat - igen, kiütéses lehetsz tőle, kipirosodhat... az arca mindenkinek érzékenyebb, de van aki még a hónalján sem bírja elviselni a hígított változatát sem.
2010. jún. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A zsálya/Salvia officinalis/ teával vigyázz, legalább 5 percig forralni kell.Mérgező anyagot tartalmaz. Sok gyógynövényes nem hívja fel erre a figyelmet.

Muskotályzsályának/Salvia sclarea/nincs ilyen alkotója,elég leforrázni és 5 percig lefedve állni hagyni.

Fürdővízbe is lehet tenni, olaját is.

Toniknak is használhatod a teát.

2010. jún. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. jún. 16. 22:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha fekete pólót veszek fel, akkor ugye nem lesz majd hatalmas fehér foltom tőle?vagyis ugye nem fogja majd be?:S
2011. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!